www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlINFLUX PRProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (13 jaar en 178 dagen geleden)
Bedrijf:

Veel vraag naar contact centers in de Cloud

Tussentijdse resultaten Interactive Intelligence: aantal cloud-based orders blijft groeien

Amsterdam, 2 november 2012 -  Terugkijkend op het derde kwartaal en de eerste negen maanden van 2012 rapporteert Interactive Intelligence, leverancier van innovatieve software en services voor contact centers, nog steeds een groei van de omzet en het aantal klanten. Duidelijk is ook dat er in de markt een grote behoefte is aan contact centerfaciliteiten via de cloud.

"Onze resultaten en omzet zijn nog steeds volgens plan," zegt Don Brown, CEO van  Interactive Intelligence. "Allereerst kiezen steeds meer van de grote, internationale bedrijven voor onze oplossing. Daarnaast sluit onze keuze voor het aanbieden van contact centerfaciliteit via de cloud zeer goed aan bij de behoefte in de markt. Het aantal nieuwe cloud based klanten was nog nooit zo hoog als in het afgelopen kwartaal en het groeit  in veel hoger tempo dan de rest van de markt.“

Don Brown verwacht dat deze groei ook in het vierde kwartaal zal aanhouden en dat de cloud based verkopen meer dan 35% van het totaal aantal orders zal gaan uitmaken waar eerst werd gerekend op 30 tot 32%. In totaal is het doel nog steeds  dit jaar een 20% groei in omzet.
Een belangrijk deel van de inkomsten wordt geïnvesteerd in de versterking van de organisatie, zowel op het gebied van verkoop en marketing als in productontwikkeling.

Het volledige financiële persbericht kunt u hier vinden: http://investors.inin.com/releasedetail.cfm?ReleaseID=718079


Over Interactive Intelligence
Interactive Intelligence Group Inc. (Nasal: ININ) levert innovatieve software en services voor contact centers, unified communications en business process automation. De oplossingen zijn zowel geschikt voor toepassing op de eigen locatie als via een hosted model. Het bedrijf is gestart in 1994, heeft wereldwijd meer dan 4500 klanten, waarvan ruim 140 in Nederland en staat gepositioneerd in de top 500 van Global Software en Service leveranciers. Interactive Intelligence heeft meer dan 1000 werknemers en een hoofdkantoor in Indianapolis, USA. Er zijn 24 internationale kantoren in Noord-Amerika, Zuid-Amerika, Europa, het Midden Oosten, Afrika, Azië en Australië. De Benelux-kantoren zijn gevestigd in Amsterdam en Culemborg. www.inin.com/nl

Contacten
Linda Hilberdink, Field Marketing Manager EMEA, Interactive Intelligence, linda.hilberdink@inin.com, +31 6 21 68 37 73
Ingrid Wong, PR consultant, WongWorks, ingrid@wongworks.nl, +31 6 14 76 75 39

Volg Interactive Intelligence
Twitter: @ININ_NL
YouTube: http://www.inin.com/YouTube

Verstreken tijd: 13 jaar en 178 dagen
Genesys contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
Logo EPAM Systems
Logo NetApp
Logo NCOI Opleidingen
Logo Web Wings
Logo Visma
Logo FlowQi
Logo Red Hat
Logo KnowBe4
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103434 persberichten
7016 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17266 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl