Rotterdam, 17 oktober 2012 – Infopact, leverancier van IP-communicatieoplossingen voor de zakelijke markt, heeft Gerard Bergsma (42) aangesteld als commercieel directeur. In deze functie is Gerard verantwoordelijk voor het vermarkten van het brede dienstenportfolio, dat bestaat uit innovatieve oplossingen voor het MKB, de uitbreiding van het dealernetwerk en voor verdere optimalisatie van de dienstverlening naar klanten. Op deze manier draagt hij bij aan de groei van de organisatie.
Gerard is al ruim 15 jaar actief in de telecombranche en heeft zowel ervaring in de consumentenmarkt als de zakelijke markt. Als salesmanager bij KPN Mobiel was hij verantwoordelijk voor het on- en offline multi-brand retailkanaal. Daarvoor heeft hij aan de basis gestaan van een WiMAX start-up met de specialisatie hosted IP-PBX en was hij voor een Amerikaans telecombedrijf onder andere verantwoordelijk voor het wholesale en premium rate services portfolio in de Benelux.
“Infopact heeft veel potentie. Ik ben onder de indruk van het kwaliteitsniveau van de diensten en de stabiliteit van het netwerk”, aldus Gerard Bergsma over zijn keuze voor Infopact. “Ik zie het als een grote kans om de salesorganisatie verder te professionaliseren. Iets wat mede mogelijk wordt gemaakt door de heersende Rotterdamse ondernemersmentaliteit en het enthousiasme van het team.”
Erik Eising, algemeen directeur, over de aanstelling van Gerard: “We zijn verheugd met de komst van Gerard. Met zijn commerciële drive en ongekende motivatie om de sales van Infopact naar een hoger niveau te tillen, zijn wij in staat de volgende stap te zetten als groeiende onderneming.”

Gerard Bergsma, commercieel directeur.
Over Infopact
Infopact Network Solutions is leverancier van AII-IP communicatieoplossingen voor de zakelijke markt, waarbij in één netwerk spraak-, data- en internetdiensten op maat worden gebundeld. Infopact zorgt dat haar klanten klaar zijn voor de toekomst met een snel, efficiënt en veilig netwerk. Infopact Allesin1 biedt efficiënte totaaloplossingen aan de klein- en midzakelijke markt en is ook beschikbaar met afgekocht belverkeer. Infopact maakt voor haar dienstverlening gebruik van ADSL, SDSL, VDSL en glasvezelnetwerken. Zij is door Currence gecertificeerd voor pinnen over IP en door NCP Certificatie voor alarm over IP. Verder is Infopact door Nictiz gecertificeerd als Zorg Service Provider. De Infopact Allesin1 diensten op het gebied van pinnen worden inmiddels door diverse banken aangeboden aan hun klanten. Kijk voor meer informatie op www.infopact.nl.
Meer informatie
Marcommit
Ingeborg Schrijver
Tel. 035 – 582 2730
infopact@marcommit.nl