www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (14 jaar en 152 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Charly PR

BSA: Europese strategie eerste stap in richting groei cloud computing Europa

Beleidsmakers moeten geen drempel opwerpen voor wereldwijde cloudgroei

Amsterdam — 3 oktober 2012 — De Business Software Alliance (BSA) noemt de strategie van de Europese Commissie (‘Benut het potentieel van Cloud Computing in Europa’) belangrijk om Europa naar een meer samenhangende aanpak rond cloud computing-diensten te brengen. Daarentegen waarschuwt de BSA beleidsmakers wel dat één Europese cloud niet het einddoel moet zijn. Het grootste voordeel is juist de wereldwijde schaal ervan.

“De wereldwijde markt van cloud computing groeit razendsnel en biedt ontzettend veel kansen binnen en buiten Europa. De strategie van de Europese Commissie is dan ook slechts een eerste stap voorwaarts richting het behalen van de Europese clouddoelstellingen”, zegt Thomas Boué, directeur overheidsrelaties EMEA bij BSA. “Om een nieuwe strategie te kunnen implementeren moeten beleidsmakers privacy- en beveiligingsregels gelijktrekken, zodat data de grens over kan. Het blokkeren van het vrije dataverkeer naar buiten Europa zorgt alleen maar voor inefficiënt werken. Het zou Europa zelfs af kunnen snijden van de snelstgroeiende cloudmarkten in Azië en op andere plekken in de wereld.”

Tot nu toe bevindt de startende cloud computing-markt in Europa zich vooral op nationaal niveau. Hierdoor ontstaat er een lappendeken van niet op elkaar afgestemde cloudnetwerken en dit vertraagt de adoptie van cloud computing-diensten Europa-breed. Uit recent onderzoek van de BSA komt naar voren dat minder dan een kwart (24 procent) van de Europeanen gebruikmaakt van clouddiensten, in vergelijking met 34 procent wereldwijd. De grote meerderheid van Europese pc-gebruikers is niet bekend met de cloud – 65 procent heeft er nog nooit van gehoord of kent het alleen van naam.

“Het succes van de cloudstrategie van de commissie hangt af van de coördinatie en samenwerking tussen verschillende directoraten, waarvan een aantal al werkt aan kritieke dossiers over de cloud”, vult Boué aan. “Ze moeten regels opstellen die rekening houden met de toekomst en vooruitkijken omdat snelle innovatie beleidsmakers toch altijd te snel af is.”

Over de BSA
De Business Software Alliance (www.bsa.org) is de belangrijkste pleitbezorger van de software-industrie ter wereld. Meer dan zeventig vooraanstaande bedrijven zijn bij de organisatie aangesloten. Zij investeren jaarlijks miljarden dollars in de ontwikkeling van softwareoplossingen die de economie stimuleren en het moderne leven verbeteren. De BSA verbreedt door relaties met internationale overheden, het naleven en afdwingen van intellectueel eigendom en onderwijsactiviteiten de horizon van de digitale wereld. Daarnaast vergroot de organisatie het vertrouwen in de nieuwe technologieën die deze wereld stimuleren. Meer informatie: www.bsa.org/netherlands.

Voor meer informatie:

LVTPR
Gijs van Beek / Naomi Samson
Telefoon: 030 - 65 65 070
E-mail: bsa@lvtpr.nl

Verstreken tijd: 14 jaar en 152 dagen
BSA | The Soft.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
Logo Fujitsu Nederland
Logo Keepit
Logo HCC
Logo PARKSIDE
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103465 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17279 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlINFLUX PR