Alphen a/d Rijn — September 2012 — Aerohive Networks, pionier in cloudgebaseerde
controller-less Wi-Fi netwerkoplossingen heeft bij de supermarktorganisatie Hoogvliet een draadloos netwerk uitgerold ten behoeve van 4000 handterminals waarmee de winkelbezoeker zelf zijn boodschappen kan scannen. Op het netwerk is per winkel ook een scanner/terminal voor de kortingartikelen aangesloten.
Het geslaagde project in de winkels heeft de Hoogvliet organisatie doen besluiten om ook in het nieuwe diepvriesmagazijn een draadloos netwerk met Aerohive ’access’ points te installeren.
“De investering in de Aerohive draadloze netwerkoplossing draagt ertoe bij dat onze zelfscan- en kortingsystemen met gemak de piekbelasting aan kunnen die ontstaat wanneer op bepaalde tijden veel klanten zelf gaan scannen. Naast het leveren van kwaliteit en ’waar voor je geld’ zijn het juist dit soort, op gemak en snelheid gerichte voorzieningen waarmee we ons op de markt kunnen handhaven”, zegt Albert Cornelisse, IT-Manager bij Hoogvliet en vervolgt:
“Het uitrollen van de zelfscandienst naar 62 winkels is een behoorlijke klus. We realiseerden ons dat de keuze van het type draadloze netwerk bepalend zou zijn voor het succes. Aerohive leverde ons een heel veilige, schaalbare en betrouwbare netwerkinfrastructuur die vanuit één plek is te beheren. Net als onze eigen winkelformule: ze leveren waar voor je geld”.
Aerohive Networks
Aerohive Networks stelt zich ten doel de kosten en complexiteit van moderne netwerken te verminderen. Dit door cloud-gebruik mogelijk te maken en door het ontwikkelen van gedistribueerde wifi- en routing-oplossingen voor ondernemingen en middelgrote organisaties met filialen of bijkantoren en thuiswerkers. Aerohive heeft
zich onderscheiden met het op de markt brengen van een gezamenlijk bestuurde wifi-architectuur. Door openbaar- of privé-netwerkbeheer via de ‘cloud’, via routing en VPN-oplossingen zijn kostbare controlefuncties en kwetsbare schakelpunten te vermijden. Dit betekent voor de klanten essentiële betrouwbaarheid, beveiliging tot op het meest gedetailleerde niveau en het handhaven van bedrijfsregels en voorschriften. Daarmee kan de onderneming klein beginnen en ongelimiteerd uitbreiden. Aerohive is in 2006 gesticht en heeft zijn hoofdkantoor in de Verenigde Staten: Sunnyvale, Californië. Tot de
investeerders in de onderneming behoren Kleiner Perkins Caufield & Byers, Lightspeed Venture Partners, Northern Light Venture Capital en New Enterprise Associates, Inc. (NEA). Ga voor meer informatie naar
www.aerohive.com.
Mediacontacten:
Eduard Meelhuysen
Sales Director Northern Europe
tel.: +31 (0) 652532 111
eduard@aerohive.com