www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRINFLUX PRwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (14 jaar en 129 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Charly PR

Plantronics introduceert een headset die zichzelf in slaapstand zet

De eerste headset met DeepSleep technologie waardoor de batterij tot maximaal vijf maanden opgeladen blijft

IFA, Berlijn, Duitsland – 31 augustus 2012 - Plantronics (NYSE: PLT) introduceert vandaag de M25 en M55 headset met een batterij die tot vijf maanden meegaat zonder tussentijds op te laden. Hiermee hebben deze headsets de langste batterijduur die ooit door Plantronics mogelijk gemaakt is. Ze zijn ze ideaal voor diegenen die een headset willen die altijd klaar is voor gebruik. Het niet handsfree kunnen bellen door een lege batterij is nu verleden tijd.

De M25 en M55 headsets zijn voorzien van Plantronics' nieuwe DeepSleep modus waarmee de headset maximaal vijf maanden opgeladen blijft en altijd klaar is voor gebruik, of het nu is om naar muziek of podcasts te luisteren of om gesprekken aan te nemen. De DeepSleep technologie wordt geactiveerd wanneer de headset langer dan 90 minuten van een telefoon verwijderd is. Wanneer headset en telefoon weer in elkaars nabijheid zijn, kan met een druk op de belknop de headset weer uit de slaapstand worden gehaald. Deze functie is ideaal voor gebruikers die hun headset vaak in de auto achterlaten. Het verzekert de gebruiker ervan dat de headset gebruikt kan worden wanneer hij dat wil.

Bij de M55 is ook een jaar gratis toegang tot de Plantronics Vocalyst spraak- en tekstdienst inbegrepen. Hiermee kunnen gesprekken worden aangenomen of geweigerd door eenvoudigweg ‘Answer’ of ‘Ignore’ hardop te zeggen.

De M25 en M55 bieden de volgende functies:
  • DeepSleep modus die de batterijduur verlengt tot vijf maanden.
  • Gesproken waarschuwingen die onder andere de spreektijd en het batterijniveau in het oor fluisteren.
  • Compact ontwerp en een gewicht van 8 gram.
  • A2DP, breedband en multipoint technologieën.
  • Digitale geluidsreductie voor betere gesprekskwaliteit en ingebouwde echo cancelling.
  • Tot 11 uur spreektijd, 16 uur standby-tijd of 150 dagen DeepSleep slaapstand.
Prijs en beschikbaarheid
De M25 is vanaf begin september beschikbaar voor €29,99. De M55 is vanaf eind september beschikbaar voor €39,99.

IFA
IFA-bezoekers kunnen al kennismaken met de nieuwe M25 en M55 evenals met de onlangs aangekondigde GameCom Commander PC headset en de BackBeat GO. Plantronics staat in hal 9, stand 212-213.

-###-

Over Plantronics – Simply Smarter Communications
Plantronics is marktleider in audiocommunicatie voor zakelijk gebruik en consumenten. Ze pionieren al vijftig jaar met nieuwe trends in audiotechnologie en creëren innovatieve producten waardoor mensen eenvoudiger kunnen communiceren, van unified Communications-oplossingen tot bluetooth-headsets. Plantronics biedt ongeëvenaarde audio-ervaring en kwaliteit. Plantronics wordt gebruikt door elk bedrijf in de Fortune 100 en is de eerste keuze van luchtverkeersleiders, alarmnummers en de New York Stock Exchange. Kijk voor meer informatie op: www.plantronics.com.

Plantronics, DeepSleep, M25, M55, Vocalyst en Simply Smarter Communications zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van Plantronics, Inc. Het Bluetooth handelsmerk is eigendom van Bluetooth SIG, Inc. en het gebruik door Plantronics, Inc. is onder licentie. Alle andere handelsmerken zijn eigendom van hun respectievelijke eigenaren.

Voor meer informatie voor de pers
Anke van Heerebeek
E-mail: anke@l-dj.nl
Tel: +31 (0)20 4210565
Mobiel: +31 (0)6 48203864
Skype: avanheerebeek
Twitter: https://twitter.com/#!/AnkeLDJ
Voor afbeeldingen: connectedpr.com/plantronics/plantronics-media-library/

Dit persbericht is ook hier te vinden.

Verstreken tijd: 14 jaar en 129 dagen
Poly contact  

+31237440600
www.poly.com/nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo Stichting Z-CERT
Logo Emixa
Logo VirtualPBX.nl
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Ciphix
Logo Brightmine
Logo Schneider Electric
Logo HCC
Logo Proofpoint
Logo PocketBook
Logo MIRhosting
Logo LANCOM Systems
Logo S2GRUPO
Logo KnowBe4
Logo Trend Micro
Logo Bidfood
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Pegasystems
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103395 persberichten
7014 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17251 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl