www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (14 jaar en 49 dagen geleden)
Bedrijf:

57% van IT-managers heeft onvolledig beeld van eigen applicatieportfolio

Schiphol, 16 augustus 2012 – Meer dan de helft (57 procent) van de IT-managers en CIO’s kan hun applicatieportfolio niet doorgronden. Dit blijkt uit onderzoek van Micro Focus, toonaangevend leverancier op het gebied van modernisering, testen en management van enterprise applicaties. In dit wereldwijd onderzoek hebben 590 IT-managers en CIO’s openheid van zaken gegeven over de huidige stand van zaken van hun bedrijfskritische applicaties en hun toekomstverwachting met betrekking tot de modernisering ervan.

Oorzaken
IT-managers hebben diverse oorzaken aangedragen voor het onvolledige beeld van het applicatieportfolio. 18 procent weet dat het portfolio redundante applicaties bevat die onnodig MIPS (miljoenen bewerkingen per seconde) in beslag nemen, maar stelt niet te beschikken over de middelen om deze te identificeren en/of buiten gebruik te stellen. 18 procent geeft aan dat het portfolio legacy-applicaties bevat waarvan niemand weet hoe deze moeten worden bijgewerkt en durft dat bovendien niet. Volgens 15 procent hebben fusies en overnames geleid tot een vertroebeld beeld van bestaande applicaties, de relatie ertussen en de afweging om ze buiten gebruik te stellen. 5 procent geeft toe dat het gehele portfolio een onoverzichtelijke warboel is.

“De resultaten van het onderzoek laten zien dat het applicatieportfolio-management bij veel organisaties nog niet op orde is”, aldus Huib Klink, Senior Consultant / Pre sales bij Micro Focus. “Op dit moment wordt haast alleen lapwerk verricht door middel van applicatie-reviews en -updates. IT-managers en CIO’s kunnen op dit vlak dus nog veel winnen. Door het portfolio niet alleen te benaderen als status-quo, maar te zien en in te zetten als strategische tool kunnen zij hun toegevoegde waarde in de organisatie benadrukken.

Het onderzoeksrapport is digitaal beschikbaar via www.microfocus.com/mcro/modernization-research/.



Over Micro Focus
Micro Focus, lid van de FTSE 250, levert innovatieve software waarmee bedrijven de waarde van hun bedrijfsapplicaties kunnen vergroten. Micro Focus Enterprise Application-software voor modernisering en beheer zorgt ervoor dat applicaties snel zijn aan te passen aan marktveranderingen. Tevens ondersteunen Micro Focus-oplossingen moderne architecturen die lagere kosten en minder risico met zich meebrengen. Voor meer informatie: www.microfocus.com.

Micro Focus op Twitter | LinkedIn | Community

Voor meer informatie:
Micro Focus
Suzanne Glorie
Tel.: 020-7005531
Mail: Suzanne.Glorie@microfocus.com

Marcommit PR
Pauline van Die
Tel.: 035-5822730
Mail: microfocus@marcommit.nl

Verstreken tijd: 14 jaar en 49 dagen
Micro Focus contact  

+31-3080-82600
www.microfocus.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103811 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17514 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.whizpr.nlwww.deepr.nl