www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRINFLUX PRINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (14 jaar en 54 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Edelman

BT opent uitgebreid groen datacenter in Nieuwegein

Beste redactie,

BT heeft zijn datacenter in Nieuwegein uitgebreid en vernieuwd. Met deze uitbreiding speelt BT in op de toegenomen vraag van klanten naar gehoste en beheerde IT-diensten, alsook applicaties die worden geleverd vanuit de cloud. De nieuwe locatie, die gisteren werd geopend, is een aanvulling op BT’s bestaande aanbod van datacenterdiensten dat wordt geleverd vanuit Amsterdam, Nieuwegein en Brussel. Naast de fysieke en technische uitbreiding van het datacenter in Nieuwegein heeft BT van de gelegenheid gebruik gemaakt om het bestaande gebouw opnieuw in te richten en kantoorruimtes toe te voegen. Hierbij is ook een apart ‘disaster recovery center’ gecreëerd en worden er tele- en videoconferentie-faciliteiten aangeboden.

Hieronder vindt u het volledige persbericht. Het bericht inclusief extra beeldmateriaal is hier beschikbaar. Beeldmateriaal van de opening is op aanvraag beschikbaar.

Met vriendelijke groet,
Ineke Tiesinga

Voor meer informatie:

BT
Dennis Doodeman
Tel: +31 (0)88 212 51 94
E-mail: dennis.doodeman@bt.com

Edelman
Ineke Tiesinga
Tel: +31 (0)20 301 09 80
E-mail: ineke.tiesinga@edelman.com

Persbericht

22 juni 2012

BT OPENT UITGEBREID GROEN DATACENTER IN NEDERLAND

BT helpt organisaties activiteiten naar de cloud te brengen met minder milieu-impact

BT maakt vandaag de opening van zijn volledig vernieuwde en uitgebreide groene datacenter in Nieuwegein bekend. Het openingsevenement gisteren werd bezocht door een groot aantal klanten uit de publieke en private sector. Met deze uitbreiding speelt BT in op de toegenomen vraag van klanten naar gehoste en beheerde IT-diensten, alsook applicaties die worden geleverd vanuit de cloud. De nieuwe locatie is een aanvulling op BT’s bestaande aanbod van datacenterdiensten dat wordt geleverd vanuit Amsterdam, Nieuwegein en Brussel.

“Onze klanten kijken steeds meer naar netwerkgebaseerde IT-diensten die kunnen worden geleverd vanuit de cloud, waarmee ze effectiever kunnen inspelen op de mogelijkheden en uitdagingen rondom de huidige globalisering en fluctuerende economie. Dit uitgebreide en vernieuwde datacenter is onderdeel van onze inspanning om op een milieuvriendelijke manier in deze behoefte te voorzien. Door de continue uitbreiding van de diensten die we vanuit een veilige cloud-omgeving aanbieden, helpen wij onze klanten stappen te zetten richting een betere toekomst. Zo kunnen ze overal ter wereld op ons datacenter-netwerk rekenen, ongeacht waar ze willen uitbreiden,” aldus Edwin Hageman, CEO, BT Benelux.

BT biedt een uitgebreid portfolio van managed hosting en cloud-diensten aan vanuit zijn datacenters in de Benelux. Deze omvatten bijvoorbeeld vooraf geconfigureerde en volledig onderhouden Windows- of Linux-servers, opslagcapaciteit, en een aantal cloud-gebaseerde applicaties (‘Software as a Service’, SaaS) zoals Microsoft Lync, mobile device management, e-mail en collaboration-diensten. BT biedt ook telehousing-capaciteit aan voor grootzakelijke klanten en andere operators.

Naast de fysieke en technische uitbreiding van het datacenter in Nieuwegein heeft BT van de gelegenheid gebruik gemaakt om het bestaande gebouw opnieuw in te richten en kantoorruimtes toe te voegen. Hierbij is ook een apart ‘disaster recovery center’ gecreëerd en worden er tele- en videoconferentie-faciliteiten aangeboden.

De uitbreiding in Nieuwegein is één van de eerste die voldoet aan de EU ‘Code of Conduct for Datacenters’. Deze bevat richtlijnen voor energiebeheer in datacenters. BT maakt gebruikt van een efficiënte stroomvoorziening, hypermoderne energiebeheer- en koelsystemen, en geïntegreerde elektrische en mechanische oplossingen. BT opende onlangs een datacenter in Frankfurt dat voldoet aan soortgelijke strenge richtlijnen. BT onderzoekt op dit moment de mogelijkheden voor nog een datacenter in de Benelux.

Einde

Over BT
BT is een van 's werelds grootste leveranciers van communicatiediensten en -oplossingen en is actief in meer dan 170 landen. De kernactiviteiten van BT omvatten de wereldwijde levering van netwerkgebaseerde IT-diensten; lokale, nationale en internationale telecommunicatiediensten aan onze klanten voor thuisgebruik, op kantoor en onderweg; producten en diensten op het gebied van breedband en internet, alsook convergente vast/mobiele producten en diensten. BT is actief met vier divisies: BT Global Services, BT Retail, BT Wholesale en Openreach.

In het boekjaar dat eindigde op 31 maart 2012, behaalde BT Group een omzet van 18.897 miljoen Britse pond met een winst voor belasting van 2.445 miljoen Britse pond.

British Telecommunications plc (BT) is een volledige dochteronderneming van BT Group plc waarin vrijwel alle bedrijfsonderdelen en activa van BT Group zijn verzameld. BT Group plc is genoteerd aan de effectenbeurzen van Londen en New York.

Bezoek voor meer informatie over BT: www.btplc.com.

Noot voor de redactie
De failover-veiligheid van het datacenter komt overeen met categorie Tier III+ eisen. Om de maximaal mogelijke failover-veiligheid (tier IV) te bereiken kunnen IT-applicaties verdeeld worden over andere BT-locaties binnen en buiten Nederland. BT heeft wereldwijd meer dan 45 datacenters voor managed hosting en cloud-applicaties.

Via zijn internationale netwerk kan BT klanten van dienst zijn in meer dan 197 landen/gebieden. IT-middelen kunnen gekoppeld worden aan klantlocatiesn via MPLS, Ethernet, Internet of SDH.

In het uitgebreide gedeelte van het datacenter kan elk vloeroppervlak (46 HU racks, 80 cm breed, 120 cm diep, IT-gewicht 1500 kg) standaard 7 kW van de huidige capaciteit ondersteunen (en aanzienlijk meer op verzoek).

Voor meer informatie:

BT
Dennis Doodeman
PR & Corporate Relations Manager, BT Benelux
Tel: +31 (0)88 212 51 94
Mailto:dennis.doodeman@bt.com

Edelman
Ineke Tiesinga
Tel: +31 (0)20 301 09 80
Mailto:ineke.tiesinga@edelman.com

Verstreken tijd: 14 jaar en 54 dagen
BT contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
Logo EPAM Systems
Logo NetApp
Logo NCOI Opleidingen
Logo Web Wings
Logo Visma
Logo FlowQi
Logo Red Hat
Logo KnowBe4
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103434 persberichten
7016 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17266 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl