Den Haag, 20 juni 2012 –
ICT-dienstverlener Delta-N kondigt aan dat Yuri Burger (37), de titel Microsoft Certified Master (MCM) voor SharePoint 2010 heeft behaald. Yuri is met het behalen van deze titel één van de zeven mensen in Nederland die in het bezit is van deze certificering en die daarmee een autoriteitspositie vervult. Het bijbehorende certificaat wordt door veel bedrijven gezien als een keurmerk, waarmee de kwaliteit van uitvoering van grote of complexe IT-projecten kan worden gegarandeerd. Vooral overheden en organisaties uit de Fortune 100 hechten veel waarde aan deze certificering, die binnen de Microsoftstructuur het hoogste niveau vertegenwoordigt.
Naast de certificering van Yuri kondigt Delta-N aan dat Rene van Osnabrugge (34) door Microsoft is benoemd tot Most Valuable Professional (MVP) voor Visual Studio Application Lifecycle Management (ALM). Deze benoeming, die alleen kan op basis van voordracht, getuigt van veel kennis en inspanningen, zoals het geven van presentaties en de publicatie van kennisartikelen over ALM. De certificering van Yuri en de benoeming van Rene zijn voor de dienstverlening van Delta-N van grote toegevoegde waarde. Zo heeft Delta-N toegang tot meer specialistische kennis van Microsoftoplossingen en toegang tot het Microsoftnetwerk. De oplossingen van Delta-N zijn nu nog meer toekomstgericht, waardoor deze minder onderhoudsgevoelig zijn en een hoger kwaliteitsniveau hebben. Dit leidt tot een langere levensduur van de oplossingen en een hogere klanttevredenheid.
Marcel Timmers, verantwoordelijk voor sales en marketing bij Delta-N: “Delta-N is een organisatie die veel investeert in kennisdeling en in het kennisniveau van haar medewerkers. Wij zijn erg trots op de prestaties van Yuri en Rene. Buiten Microsoft zijn er slechts vijf mensen, waarvan Yuri er één is, in het bezit van dit MCM-certificaat, een unieke prestatie. Yuri en Rene geven beiden leiding aan een team van medewerkers. Zij delen de kennis en ervaring die zij hebben opgedaan bij projecten, of die zij krijgen vanuit hun verbintenis met het Microsoftnetwerk om zo het totale kennisniveau binnen de organisatie te verhogen. Onze oplossingen hebben daardoor een nog betere ROI, wat uiteindelijk zorgt voor een nog hogere klanttevredenheid.”

Yuri Burger en Rene van Osnabrugge.
Over Delta-N
Delta-N helpt bedrijven om met IT grenzen te doorbreken. Delta-N levert al sinds 1999 flexibele en doordachte IT-oplossingen op basis van Microsoft-technologie. Als Microsoft Gold Certified Partner gaan we op zoek naar innovatieve toepassingen die grenzen doorbreken. Daarbij staan alle mogelijkheden open: van advisering tot beheer, van projectmanagement tot softwareontwikkeling, van on-premise tot in de cloud en van standaardproduct tot maatwerk. Zo zorgen we ervoor dat niets u tegenhoudt om uw ambities te verwezenlijken. Voor meer informatie bezoek
www.delta-n.nl/.
Voor aanvullende informatie kunt u contact opnemen met:
Marcommit PR
Carola Rijnbeek
035-5822730
info@marcommit.nl