Eindhoven, 20 juni 2012 – Sybrand Jongejans (41) wordt per 1 juli 2012 aangesteld als Algemeen Directeur van VDD IQware, ontwikkelaar en leverancier van het Enterprise Content Management (ECM) systeem
Hyarchis.Net. Vanuit deze functie zal hij de dagelijkse leiding van de organisatie op zich nemen. Jongejans was al werkzaam bij VDD IQware als Directeur Operations en wordt in de rol van Algemeen Directeur verantwoordelijk voor de dagelijkse leiding van de organisatie. André van der Doelen, directievoorzitter, oprichter en eigenaar van VDD IQware, zal zich naast Jongejans blijven richten op de strategie van VDD IQware.
“Door het strategisch en operationeel management los te trekken en onder te brengen bij twee personen, krijgen ze beide meer aandacht”, verklaart Jongejans. “De focus lag het afgelopen jaar op de nationale en internationale groei van VDD IQware. We hebben mooie resultaten bereikt, zoals de uitbreiding naar Duitsland en een flinke groei binnen de financiële dienstverlening, zorg en accountancy. Deze structurele groei willen wij vasthouden, zowel in ons directe als indirecte kanaal.”
Sybrand Jongejans is expert op het gebied van bedrijfsprocesautomatisering en workflowmanagement. Voor zijn start bij VDD IQware was hij directeur bij BPM-leverancier COSA. Daar wist hij het marktaandeel van de organisatie aanzienlijk te laten toenemen door een duidelijke strategie met een focus op procesmatig denken.
De functie van Directeur Operations binnen VDD IQware wordt vervuld door Michiel Meijers (37).
Sybrand Jongejans.
Over VDD IQware
VDD IQware is de Nederlandse ontwikkelaar en leverancier van het Enterprise Content Management systeem Hyarchis.Net, dat zorgt voor de digitale opslag en verwerking van alle papieren en digitale documenten. Met de document- en workflow suite van Hyarchis.Net biedt VDD IQware in het bedrijfsproces geïntegreerde oplossingen voor efficiënter werken ter verhoging van de kwaliteit en productiviteit in organisaties. VDD IQware is actief in de financiële en zakelijke dienstverlening, overheid, accountancy, zorg en welzijn, onderwijs en projectgeoriënteerde sector. Hyarchis.Net bestaat uit de bouwstenen: Document Management, Case Management, Business Process Management, Document Composition, E-mail Management, Contract Management, Invoice Processing en Records Management. Meer informatie op
www.hyarchis.net.
Meer informatie:
Marcommit PR
Ellis Akkermans
T 035 – 5822730
E
vdd@marcommit.nl