www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRINFLUX PRwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (14 jaar en 31 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: TEAM LEWIS

IFS rondt Project Eagle af en introduceert IFS Applications 8

EINDHOVEN, 5 JUNI 2012
 
ERP-leverancier IFS introduceert de nieuwste versie van zijn ERP-suite: IFS Applications™ 8. De oplossing is in nauwe samenwerking met een pilotgroep van klanten ontwikkeld onder de naam Project Eagle. Met deze nieuwe oplossing biedt IFS zijn klanten een unieke gebruikerservaring met innovatieve, industriespecifieke functies.
 
Het Eagle Project startte in september 2009 en resulteert nu in IFS Applications 8. Deze oplossing combineert de revolutionaire gebruikersinterface IFS Enterprise Explorer (IFS EE) met functionaliteit die gebaseerd is op de focus van IFS op de vier kernprocessen: service en assets, projecten, productie en supply chain. IFS Applications 8 is volledig gebaseerd op de ‘agile development’-methodologie en de nauwe samenwerking met klanten, en consolideert alle innovatieve functies die gemaakt zijn sinds de voorlaatste versie.
 
IFS richt zich op sectoren waarin een van de vier kernprocessen strategisch zijn. De nieuwe en verbeterde functies zijn op maat gemaakt om de nieuwste trends in deze sectoren te ondersteunen. Daarnaast omvat versie 8 van IFS Applications een nieuw BI-concept, verbeterde platformtechnologie en een ontwikkeling van bedrijfsapplicaties waarin de gebruiker centraal staat.
 
IFS Applications 8 is de eerste versie die standaard is voorzien van de IFS Enterprise Explorer-interface. De interface is gebaseerd op de meest recente onderzoeken naar gebruiksvriendelijkheid en biedt uitgebreide aanpassingsmogelijkheden, zodat die past bij elke individuele rol en competentie binnen een bedrijf. IFS EE is voorzien van uiteenlopende intuïtieve functies voor het filteren, zoeken en navigeren van data. IFS EE is zo ingericht, dat gebruikers de manier waarop zij het systeem inzetten, kunnen herdefiniëren.
 
“Wij zijn zeer verheugd om IFS Applications 8 te kunnen introduceren. Het is een succesvol project dat heeft geresulteerd in nieuwe en verbeterde industrieoplossingen, gekoppeld aan de intuïtieve en elegante gebruikersinterface. De inspiratie voor dit project komt van onze klanten. Zonder hen was IFS Applications 8 niet mogelijk geweest. De nieuwe versie biedt ons ook een geavanceerd platform voor toekomstige oplossingen”, zegt Alastair Sorbie, CEO van IFS.
 
Met IFS Applications 8 en IFS EE als platform onderzoekt IFS momenteel een aantal technologische oplossingen om toekomstige marktbehoeften te kunnen invullen. Vanuit de eigen denktank IFS Labs loopt het bedrijf voorop op het gebied van op touchscreen gebaseerde ERP voor tablets en smartphones van de volgende generatie. Op de IFS Blogs is meer informatie te vinden over creativiteit en innovatie op het vlak van bedrijfstechnologie.
 
Over IFS
IFS is een beursgenoteerd bedrijf (OMX STO: IFS) opgericht in 1983. IFS ontwikkelt, levert en implementeert de ERP-suite IFS Applications™. Deze ERP-suite is een complete, op componenten gebaseerde oplossing, gebouwd op SOA-technologie. IFS richt zich op organisaties met flexibele bedrijfsprocessen, waar (een van) de volgende kernprocessen centraal staan: service- & asset-beheer, productie, supply chain of projecten. Het bedrijf werkt voor tweeduizend klanten in bijna zestig landen en heeft 2.800 medewerkers in dienst. IFS behaalde in 2011 een netto-omzet van 295 miljoen euro. Meer informatie is te vinden op www.ifsworld.com.

Contactinformatie:

IFS
Petra Tuitert
Marketing Manager Benelux
+31 (0)40 292 32 92

LVTPR
Nienke Geudeker
+31 (0)30 65 65 070

Verstreken tijd: 14 jaar en 31 dagen
IFS contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103478 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17287 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlwww.deepr.nl