www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (14 jaar en 77 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

IT-studenten gaan uit van maximaal vijf werkgevers tijdens carrière

Almere, 2 mei 2012 – Uit onderzoek van IT-detacheerder neomax onder 940 IT-studenten op MBO- en HBO-niveau, blijkt dat toekomstige IT’ers niet verwachten veel van baan te gaan wisselen. Maar liefst 62 procent van de respondenten geeft aan dat hij/zij niet verwacht voor meer dan vijf werkgevers te zullen gaan werken. 32 procent houdt rekening met 6 tot 10 werkgevers en 4 procent denkt tussen de 11 en 15 werkgevers te ‘verslijten’. Slechts 2 procent gaat uit van meer dan 15 werkgevers.

Stephan Bosman, algemeen directeur van neomax: “Uit deze resultaten blijkt dat de IT-professional van de toekomst al snel op zoek gaat naar een vaste aanstelling. Met het oog op het verwachte tekort aan IT’ers ligt hier voor organisaties een mooie kans. Door aan te sluiten op de wensen en behoeften van IT’ers ben je op de lange termijn ‘verzekerd’ van professionele IT-ondersteuning. Ook voor de IT’ers zelf liggen hier natuurlijk mooie kansen. Door hun versterkte positie op de arbeidsmarkt hebben zij de ruimte om duidelijke wensen en/of eisen op tafel te leggen. Ik verwacht dat doorgroeimogelijkheden en ruimte voor ontwikkeling hier zeker onderdeel van zullen gaan uitmaken.”
 
Onderzoek
Neomax heeft onderzoek gedaan onder 940 IT-studenten (MBO en HBO). Doel van het onderzoek is het in kaart brengen van de behoeften van de aanstormende IT’ers, professionals uit de Y-generatie. Wat verwachten zij van hun toekomstige werkgever en baan? De resultaten zijn verwerkt in een whitepaper en deze is te downloaden via: http://neomax.nl/whitepapers/.



Over neomax
Neomax is een Nederlandse IT-detacheerder actief op het gebied van beheer, support en infrastructuur. In alles wat neomax doet, staat “first people, then systems” voorop. Om deze visie kracht bij te zetten, heeft het bedrijf twee doelstellingen die ten grondslag liggen aan alle activiteiten. Neomax wil partner zijn van 500 van de top 500 bedrijven in Nederland en wil dat elke IT’er neomax op zijn CV wil hebben staan. Om dit te bereiken deelt neomax kennis met IT-managers en kijkt samen met hen naar competentiemanagement en wat nodig is om de IT-afdeling tot een succes te maken. Door haar goede netwerk staat neomax in nauw contact met de doelgroep, gaat de dialoog aan met potentiële kandidaten en weet wat hen beweegt. Deze informatie is voor IT-managers van toegevoegde waarde, neomax vertelt hen wat ze moeten bieden om iemand met de juiste skills binnen te halen en te boeien. Neomax focust voor haar medewerkers op interessante opdrachten en opleidings- en ontwikkelingsmogelijkheden. Naast certificeringen zet het bedrijf in op de ontwikkeling van de soft skills van IT’ers. De focus op partnering met klanten en IT-professionals zorgt ervoor dat de beste match wordt gemaakt; niet alleen op hard skills, maar juist op de soft skills. Inmiddels heeft neomax meer dan 100 gekwalificeerde IT-professionals in dienst, zowel Young Professionals als specialisten met jarenlange ervaring. Zij ondersteunen dagelijks het succes van de klanten. Neomax is betrokken en biedt op maat en kwaliteitgerichte dienstverlening. Het bedrijf is NEN 4400-1 gecertificeerd en is gevestigd in Almere. Voor meer informatie zie: www.neomax.nl.

Voor meer informatie: 
Marcommit PR
Femke Jansen
035-5822730

Verstreken tijd: 14 jaar en 77 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Neomax|Olgreen contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo KnowBe4
Logo HeadFirst Group
Logo Deel
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103930 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17593 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.deepr.nl