www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (14 jaar en 29 dagen geleden)
Bedrijf:

Protagonist goes social 2012

Protagonist kijkt terug op een succes volle dag.

Na weken van voorbereiding was het gister dinsdag 3 april 2012 eindelijk zover. Al vroeg in de morgen was het team van Protagonist op pad om de laatste voorbereidingen te treffen.

Om half 10 kwamen de eerste gasten binnen druppelen op onze lecture in Hotel New York te Rotterdam. Na 10 minuten werd het voor ons al duidelijk dat de opkomst enorm was. De mensen bleven binnen druppelen en om 10 uur gingen we van start met een volle zaal.

Tijdens de ochtend sessie waren er gasten aanwezig die niet of nauwelijks ervaring hadden met social media. Onze gastspreker heeft hen uitleg gegeven over wat social media is en wat ze ermee kunnen. Welke tools ze kunnen gebruiken en hoe ze deze dan weer toepassen. Daarna kwam onze social media developer aan het woord. Hij heeft tijdens de ochtend lecture uitleg gegeven over hoe onze gasten social media kunnen integreren met hun website.

Na een succesvolle ochtend konden onze gasten gaan genieten van een heerlijke lunch. Onder de lunch werd er flink genetwerkt, maar ook hebben wij gebruik gemaakt van de gelegenheid om onze klanten beter te leren kennen.

Ook bij de middag lecture was de opkomst bijzonder groot. Sommige gasten die er s' ochtends waren wilde graag blijven tijdens de middag sessie om nog meer kennis op te doen. De middag lecture was voor mensen die wel al bekend waren met social media, maar wel een duwtje in de goede richting konden gebruiken en meer kennis op wilde doen. Onze gastspreker heeft dan ook het onderwerp social media strategie besproken en onze social media developer is dieper en technischer ingegaan op de integratie van social media met een website.

Als afsluiting van deze succesvolle dag hebben we samen met onze gasten genoten van een gezellige borrel met lekkere hapjes.

We kijken terug op een succesvolle dag waarbij we persoonlijk kennis hebben kunnen maken met onze gasten. We willen iedereen die aanwezig was dan ook heel erg bedanken voor hun komst. Want zonder hen hadden we deze dag niet tot zo'n succes kunnen maken.



www.protagonist.nl

Verstreken tijd: 14 jaar en 29 dagen
Protagonist contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
Logo Fujitsu Nederland
Logo Keepit
Logo HCC
Logo PARKSIDE
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103465 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17279 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRProgressCommunications.eu