www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euINFLUX PRwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (14 jaar en 122 dagen geleden)

Huidige medewerker wil met een druk op de knop kunnen solliciteren

Utrecht, 28 maart - 38,1% van de respondenten reageert het liefst met een LinkedIn profiel op een openstaande vacature. Een van de deelresultaten van de Social Media Enquête over Talent Management. “Een hoge uitslag, omdat het nog relatief onbekend is om met je LinkedIn profiel te solliciteren”, aldus Jacco Valkenburg, oprichter van Recruit2.

Uit eigen ervaring merkt hij dat ruim 50% met zijn of haar LinkedIn profiel solliciteert als deze mogelijkheid wordt geboden. “Men wil graag, maar vergeet het profiel compleet te maken waardoor de eerste kennismaking langs deze weg nog niet optimaal is. Maar Solliciteren via LinkedIn wordt een must, zeker gezien het feit dat je met je smartphone met een druk op de knop kan solliciteren.”

“Je profiel wordt tevens beter gevonden door deze 100% in te vullen en een match is beter te maken door veel info te geven naar waar je op zoek bent of je ambities te beschrijven. Als je niet actief op zoek bent, of dit wilt verbergen, vertel dan waarom je actief bent op LinkedIn zodat je de juiste mensen aanspreekt en netwerken effectiever wordt!” aldus Jacco. Als participant van de Social Media Enquête Talent Management (SMETM) reageert hij op de eerste deelresultaten. De enquête is via social media opgezet en heeft als doel werkzoekende, werkende en werkgever te laten leren van elkaar.

Het onderwerp talentmanagement bevat verschillende fases, waaronder recruitment. Het boek 'Solliciteren via LinkedIn' van Jacco Valkenburg wordt verloot onder de respondenten van SMETM.

Doe ook mee en vul nu de enquête in: smetm.wordpress.com/wk-1-zoek-je-talent/

Het invullen kost ongeveer 15 minuten en naast het boek van Jacco worden ook andere prijzen verloot.

Verstreken tijd: 14 jaar en 122 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Msafe
Logo BusinessCom
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Palo Alto Networks
Logo ilionx
Logo Vultr
Logo Workday
Logo Keepit
Logo Palo Alto Networks
Logo Nutanix
Logo Unit4
Logo KnowBe4
Logo Whizpr
Logo Conclusion
Logo Palo Alto Networks
Logo Pegasystems
Logo NetApp
Logo Vertiv
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103991 persberichten
7049 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17614 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRINFLUX PRwww.whizpr.nl