ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (14 jaar en 33 dagen geleden)
Bedrijf:

Stijging in voortijdig beëindigen van leasecontracten

Registratiedatum zuinige auto’s bepalend voor bijtellingspercentage na 1 juli 2012

Hoofddorp, 27 maart 2012 – Leasemaatschappij ALD Automotive constateert een stijging in het aantal vragen en verzoeken van klanten rondom het vroegtijdig beëindigen van leasecontracten. Reden hiervoor is de wijziging in de bijtelling die op 1 juli 2012 wordt doorgevoerd. Leaserijders willen voor deze datum een nieuw contract afsluiten zodat de nieuwe, zuinige leaseauto gedurende de komende jaren nog in een gunstige bijtellingscategorie blijft vallen. Vooral de registratiedatum van de nieuwe auto is daarbij voor leaserijders erg belangrijk.

Per 1 juli 2012 veranderen de bijtellingscategorieën (0, 14, 20 of 25 procent) zelf niet, maar de CO2-grenzen voor 14 en 20 procent bijtelling worden aangescherpt. Dit betekent dat op basis van huidige gegevens bijna 700 modeluitvoeringen in een andere categorie zullen vallen. Ongeveer twintig procent daarvan gaat van 14 naar 20 procent en tachtig procent van 20 naar 25 procent. Echter voor kentekens van zuinige auto’s die vóór 1 juli 2012 te naam zijn gesteld, blijft het lage bijtellingspercentage gedurende 5 jaar gelden. Dit heeft als gevolg dat veel leaserijders nog voor 1 juli 2012 hun nieuwe auto in ontvangst willen nemen.

ALD heeft een actie ontwikkeld die leaserijders ondersteunt bij deze wijziging. Zo kunnen klanten van ALD Automotive hun auto tot 3 maanden eerder kosteloos vervangen als de nieuw bestelde leaseauto na 1 juli 2012 in een hogere categorie valt. Hiermee kunnen leaserijders nog voor de wijzigingsdatum in hun nieuwe, zuinige auto gaan rijden waarbij ze profiteren van de gunstige bijtelling. Voor de werkgever is de vervroegde vervanging aantrekkelijk vanwege lagere brandstofkosten en bovenal is het milieu hiermee gebaat.

Leaserijders die aan het einde van dit jaar de keuze voor een nieuwe leaseauto maken, moeten rekening houden met het feit dat de CO2-schijfgrenzen per 1 januari 2013 opnieuw worden aangepast.

“We merken dat leaserijders erg in de ban zijn van 1 juli 2012”, zegt Lonneke van der Horst, Marketing & Strategy manager bij ALD Automotive. “Er komen momenteel veel vragen binnen over dit onderwerp. De leaserijders waarvan het contract bijna afloopt willen zo snel mogelijk een nieuw contract afsluiten dat nog in de gunstigere bijtelling valt. Iets wat wij met deze actie willen ondersteunen”.

BERICHT VOOR DE REDACTIE

Over ALD Automotive
ALD Automotive is gespecialiseerd in Operational Leasing en Fleet Management. Met 900.000 voertuigen en 4.000 werknemers in 37 landen, behoort ALD Automotive tot de top drie van grootste autoleasemaatschappijen wereldwijd. ALD Automotive is onderdeel van de Franse bankiersgroep Société Générale.

Voor verdere persinformatie, fotografie of een interview kunt u contact opnemen met Suzanne Caron van LEWIS PR:
Tel: + 31 (0) 40 235 46 00
Email: ald@lewispr.com

Verstreken tijd: 14 jaar en 33 dagen
ALD Automotive contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
Logo EPAM Systems
Logo NetApp
Logo NCOI Opleidingen
Logo Web Wings
Logo Visma
Logo FlowQi
Logo Red Hat
Logo KnowBe4
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103434 persberichten
7016 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17266 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRINFLUX PRProgressCommunications.eu