ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (14 jaar en 87 dagen geleden)
Bedrijf:

Verdere groei Scholten Awater onder leiding van nieuwe directie

Nijmegen 6 februari 2012 - Scholten Awater, is sinds haar oprichting actief in het werkveld van advisering, logistiek en onderhoud van IT-hardware en inmiddels uitgegroeid tot de IT-hardware dienstverlener voor Nederland. Sinds 2010 heeft de destijds nieuw aangetreden directie succesvol aangetoond dat er voor SA nog veel kansen liggen voor verdere groei. In het jaar 2011 is SA niet alleen verder gegroeid in, omzet en winstgevendheid maar ook in professionaliteit, duurzaamheid en kwaliteit van dienstverlening. Ook voor 2012 zijn ambitieuze doelstellingen op dit gebied geformuleerd.

Om deze groei in goede banen te leiden is een slagvaardig managementteam gewenst. Daarom heeft de directie het besluit genomen om de SA directie en management te vereenvoudigen. Theo Willems en Pieter van Lent, directie en aandeelhouders van het eerste uur, hebben besloten om terug te treden als actief directielid. Zij blijven als aandeelhouders betrokken bij de strategie van het bedrijf. De nieuwe directie van SA zal bestaan uit de huidige drie directieleden, waarbij Jan Willem ter Steege de rol van Algemeen Directeur krijgt. Ronald Ederveen en Jelmer van den Beld blijven actief in hun huidige rol als Commercieel Directeur, respectievelijk Financieel Directeur.

Het management was verdeeld in een commercieel en operationeel management team, deze teams zijn nu samengevoegd tot één ‘Team SA”.

De nieuwe directie en het management team van SA zijn ervan overtuigd dat de vereenvoudiging in het directieteam en de samenvoeging van beide management teams gaat bijdragen aan de verdere groei van SA en een continue verbetering van de klantbeleving.

Scheidend Algemeen Directeur Theo Willems: ”Na ruim 10 jaar de directeur te zijn geweest van Scholten Awater is het goed om nu het stokje over te dragen. Het is een logisch proces geweest, waarbij geduldig is gewerkt aan een sterk SA. Als aandeelhouder blijf ik nog zeker betrokken bij SA. Dat geldt ook voor Pieter van Lent. Het is goed om te zien, al terugkijkend, hoe SA zich heeft ontwikkeld de afgelopen jaren. De toekomst van SA ziet er rooskleurig uit en de nieuwe directie heeft aangetoond van veel toegevoegde waarde te zijn voor het bedrijf. Vandaar dat Pieter en ik met een gerust hart plaats maken”.

Nieuwe Algemeen Directeur Jan Willem ter Steege: “Het is een prestatie van formaat om in nog geen 20 jaar tijd, een IT-hardware dienstverlener neer te zetten die niet meer weg te denken is uit de Nederlandse overheid en (groot) zakelijke markt. Er staat nu een bedrijf waarmee wij nog veel meer klanten dan nu van dienst willen zijn. Het is nu aan het ‘Team SA’ om deze ambitie waar te maken”.

Noot voor de redactie
Voor nadere informatie over dit persbericht van Scholten Awater: Ronald Ederveen, Commercieel Directeur van Scholten Awater, Tel: 024-357 97 88, E-mail: r.ederveen@sa.nl

www.sa.nl

Verstreken tijd: 14 jaar en 87 dagen
Scholten Awate.. contact  

024-357 98 88
info@sa.nl
www.sa.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Keepit
Logo HCC
Logo PARKSIDE
Logo HCC
Logo SAS Nederland
Logo Xebia
Logo Proofpoint
Logo ilionx
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103449 persberichten
7018 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17275 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRINFLUX PRINFLUX PR