www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (15 jaar en 153 dagen geleden)
Bedrijf:

Symposium ‘Bewegende Beelden’ zet overheid in beweging

De wereld van de lokale overheid verandert. Het Nieuwe Werken, samenwerkingsverbanden en bezuinigingsmaatregelen: aan dynamiek geen tekort. Maar hoe ondersteun je de daarvoor benodigde veranderprocessen? Gemeente Ridderkerk heeft het initiatief genomen om samen met Rijnconsult, Beeld en Geluid, de Open Universiteit, het Sioo en Seneca het symposium Bewegende Beelden te organiseren. Een symposium over beeld en media bij veranderprocessen in de lokale overheid.

Bewegende Beelden

Praatplaten, video, foto, scripts, er zijn legio toepassingen om veranderingen te faciliteren. Zo zegt een beeld meer dan 1000 woorden. Maar wat is een beeld? Hoe werkt het? En welke media zet je in om een veranderproces met beelden te ondersteunen? Om ambtenaren bij hun uitdaging in het veranderproces te ondersteunen heeft de gemeente Ridderkerk het initiatief genomen om op 19 januari 2012 een symposium te organiseren.

Samen met Rijnconsult, Beeld en Geluid, de Open Universiteit, het Sioo en Seneca is door de gemeente Ridderkerk een rijk gevuld programma samengesteld met tal van sprekers, actieve workshops en interessante discussies. Er is veel gelegenheid om elkaar te versterken en ideeën uit te wisselen. Centraal staat het antwoord op de vraag: ‘Hoe gebruik je beelden en (multi)media voor een organisatieverandering?’

Nederlands Instituut voor Beeld en Geluid
Het symposium vindt plaats bij het Nederlands Instituut voor Beeld en Geluid in Hilversum, hét clubhuis voor het Nederlandse programma voor Mediawijsheid. Met een schat aan beeldmateriaal én een netwerk van zo'n 350 organisaties. Daardoor ontstaat ook toegang tot ideeën uit andere branches, zoals het onderwijs en bibliotheken.
Het symposium biedt onderdak aan gemeentesecretarissen, directeuren, management en andere changemanagers van lokale overheden en samenwerkingsverbanden. Ook is het interessant voor diegene die deze changemanagers ondersteunen vanuit P&O, ICT of Communicatie. Een uniek symposium ván lokale overheden vóór lokale overheden. Interessant en ongedwongen!

Kom in beweging!
Zet uzelf én uw collega’s in beweging. Kom op 19 januari 2012 naar het Nederlands Instituut voor Beeld en Geluid in Hilversum! Nieuwsgierig? Bekijk de het interactieve promofilmpje of surf naar www.bewegendebeelden.in en schrijf u in!

Verstreken tijd: 15 jaar en 153 dagen
Seneca BV contact  

+31 (0)15 - 251 37 00
info@seneca.nl
www.seneca.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo KnowBe4
Logo HeadFirst Group
Logo Deel
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103930 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17593 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.whizpr.nlINFLUX PR