www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (15 jaar en 133 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

SecureLink vergroot marktaandeel SIEM markt en partnership Q1 Labs

Sliedrecht | 3 oktober 2011 – SecureLink vergroot haar marktaandeel in de zogeheten Security Information en Event Management (SIEM) markt door het binnenhalen van een aantal grote overheidsklanten. Daarnaast breidt SecureLink haar SIEM portfolio uit met de fabrikant Q1 Labs en behaalt zij de hoogste certificeringsstatus | Q1 Labs Platinum partner.

De afgelopen jaren heeft SecureLink veel ervaring opgedaan en verder geïnvesteerd in het versterken van haar SIEM expertise waarmee zij totaaloplossingen biedt aan haar klanten. Als Juniper Elite partner maakt SecureLink al jaren gebruik van de Juniper SIEM “STRM” oplossing. Deze STRM oplossing is gebaseerd op een OEM relatie en de oplossing van Q1 Labs.

Q1 Labs biedt als enige vendor het concept van Total Security Intelligence, dat – naast traditionele SIEM functionaliteit – additionele Risk, Configuration, Vulnerability en Compliancy assessment componenten omvat, waardoor de traditionele functie van SIEM als reactieve post-exploit tool wordt uitgebreid naar een proactieve pre-exploit functie.

Alhoewel Q1 Labs een nieuwe naam is, voeren wij deze oplossing al jaren via de Juniper OEM relatie. Q1 Labs behoort tot de zogeheten next generation SIEM oplossingen en biedt een breed scala aan tools om gedegen, toekomst vaste SIEM oplossingen te realiseren. Wij zijn trots, dat recent twee grote overheidsinstellingen SecureLink hebben geselecteerd op basis van onze expertise en aanpak rondom SIEM projecten en de snelle groei van onze installed base met betrekking tot SIEM klanten, aldus Peter Mesker, SecureLink.

“Binnen de Benelux markt zijn er maar weinig partijen zoals SecureLink; een gespecialiseerde security en networking integrator met focus, kennis en jarenlange aantoonbare ervaring in de SIEM markt. Als Q1 Labs Platinum partner is SecureLink goed in staat het totale proces vanaf het begin tot aan de nazorg met de Q1 Labs oplossing te borgen. Gezamenlijk hebben wij al verschillende succesvolle implementaties gerealiseerd en ik heb enorm veel zin en vertrouwen in de samenwerking met SecureLink, aldus Paul de Laat, Regional Manager Benelux, Q1 Labs.

Samen met SecureLink zal Q1 Labs aanwezig zijn op het Cyber Security Congres van Heliview, 6 oktober a.s. in Hoevelaken.

Over SecureLink | SecureLink is een vooraanstaande Benelux georiënteerde security en networking integrator. SecureLink onderscheidt zich door haar security en networking specialisatie, voorname vendor statussen, managed services en een ongekend hoge klanttevredenheid. Dit gecombineerd met een gestage groei van omzet en organisatie. SecureLink is veelvuldig beloond met awards van de meest vooraanstaande security vendors in de industrie. Haar visie, oplossingen en onderscheid laten zich doorvertalen naar twee woorden; Go Secure!

Voor meer informatie over dit bericht kunt u contact opnemen met:

Marina Spelbrink
SecureLink Nederland B.V.
Trapezium 224
3364 DL Sliedrecht
T +31 (0)88-1234 200
marina.spelbrink@securelink.nl
www.securelink.nl

Verstreken tijd: 15 jaar en 133 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Orange Cyberde.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Geotab
Logo Vultr
Logo Proofpoint
Logo SUE
Logo Whizpr
Logo Deel
Logo Infoblox
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo Geotab
Logo KnowBe4
Logo reichelt elektronik
Logo Odin Groep
Logo Becky.works
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103552 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17342 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euINFLUX PR