ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (15 jaar en 122 dagen geleden)
Bedrijf:

Kerstcadeautjes komen steeds vroeger

Special Value Packs van Jabra, fraaie presentjes voor onder de kerstboom

Breda, 3 oktober 2011– De herfst is nog maar amper begonnen, maar toch is het al bijna Kerstmis. Speciaal voor de donkere dagen die ons nu snel naderen presenteert Jabra vandaag onder de naam ‘Special Value Packs’ een speciale Kerstcollectie.

JABRA EASY GO met gratis auto oplader
De Jabra EASYGO is stijlvol en discreet en is een echte lichtgewicht. Door de DSP-technologie, die zorgt voor helder geluid en automatische volumecontrole voor een constant volume, is het gesprek ook met veel omgevingsgeluid goed te volgen. Deze headset is ook voorzien van Voice Guidance: u hoort een gesproken melding dat de batterij bijgeladen moet worden of als de verbinding met uw telefoon wegvalt. U kunt de Jabra EASYGO zelfs met twee Bluetooth-apparaten tegelijk verbinden. Het Special Value Pack is uitgerust met een gratis oplader voor in de auto. Ideaal voor onbeperkt bellen onderweg in de auto naar familie voor het Kerstbezoek.

Jabra SPORT-CORDED met speciaal armband tasje
De Kerstdagen lenen zich uitstekend om lekker te eten en goede voornemens te maken voor een nieuw jaar: meer bewegen hoort daar natuurlijk ook bij. Een betrouwbare muziekheadset is dan onontbeerlijk. De Jabra SPORT-CORDED is zo een headset. Door het ergonomische ontwerp en drie verschillende soorten Eargels klemt deze goed op en rond het oor zodat de headset tijdens het bewegen niet verschuift of van het oor valt en als gegoten zit. Tevens loopt hij naadloos over tussen muziek en telefonische oproepen, voldoet aan de US Military Standard en biedt bescherming tegen regen, zweet en stoten. Ook al sneeuwt of regent het buiten, er is geen excuus meer om niet te sporten. Jabra maakt het u nog makkelijker door er speciaal voor Kerst een armband tasje bij te geven zodat u de mobiele telefoon, smartphone of MP3 speler veilig mee kunt nemen tijdens het trainen.

Jabra Cruiser2 met gratis beschermhoesje
Omdat de wegen in de winterperiode besneeuwd en glad kunnen zijn biedt Jabra de Cruiser2 aan zodat u dankzij de speakerphone uw handen vrij heeft en uw volledige aandacht kunt richten op het autorijden. De Jabra CRUISER2 is eenvoudig te bedienen dankzij de grote bedieningsknoppen en clip voor bevestiging aan de zonneklep en is dan ook met het oog op gebruikersgemak ontworpen.

De Jabra CRUISER2 biedt daarnaast geavanceerde Multiuse technologie. Hierdoor kunnen tot twee Bluetooth systemen tegelijkertijd met de in-car speakerphone verbonden worden. Via de ingebouwde FM-transmitter kan de speakerphone MP3-muziekbestanden van de mobiele telefoon afspelen via de autoluidsprekers. De Jabra CRUISER2 bevat caller ID, Voice Guidance en twee strategisch geplaatste microfoons die omgevingsgeluid onderscheidt van stemgeluid waardoor de audiokwaliteit geoptimaliseerd wordt. De Noise-Blackout technologie filtert het omgevingsgeluid zonder de stemkwaliteit te beïnvloeden. Om u niet alleen optimale bescherming te bieden tijdens het autorijden maar ook de Cruiser 2 te beschermen krijgt u bij de aankoop ervan het beschermhoesje er gratis bij. Zo houdt u ook de volgende keer weer uw volledige aandacht bij het autorijden en beide handen aan het stuur.

De Jabra EASYGO met auto oplader is verkrijgbaar voor de adviesverkoopprijs van € 34,95.                        
De Jabra SPORT-CORDED met speciaal armband tasje is verkrijgbaar voor de adviesverkoopprijs van € 59,95
De Jabra Cruiser 2 met beschermhoes is verkrijgbaar voor de adviesverkoopprijs van€ 79,95

Voor meer informatie over Jabra, bezoek www.jabra.nl
Volg Jabra nu ook op Facebook/jabranederland

###

Voor meer informatie (niet voor publicatie)
Pride PR
Robbert Minderhoud
(t) +31 (0) 71 568 00 28
(e) gnjabra@pridepr.nl           

Beeldmateriaal is te downloaden via http://persberichten.pridepr.nl

Over GN Netcom
GN Netcom is met het merk Jabra wereldwijd marktleider op het gebied van innovatieve headsetoplossingen. Met ongeveer 1100 medewerkers en verkoopkantoren over de hele wereld ontwikkelt en produceert GN Netcom een uitgebreid aanbod aan draadloze headsets voor mobiele gebruikers, en draadloze en draadgebonden headsets voor zakelijke  professionals op kantoor en in Call Centers. GN Netcom´s zakelijke activiteiten omvatten ook original equipment manufacturing (OEM).GN Netcom is onderdeel van GN Store Nord A/S. Voor meer informatie kunt u terecht www.jabra.nl. Volg Jabra nu ook op Facebook/jabranederland

Battrex BV is binnen Nederland distributeur van Jabra-producten. Voor meer informatie bezoekt u www.battrex.nl


Verstreken tijd: 15 jaar en 122 dagen
Jabra contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Lucid Software
Logo Palo Alto Networks
Logo Web Wings
Logo Exact
Logo Fujitsu Nederland
Logo Zscaler
Logo Trend Micro
Logo Proofpoint
Logo Amazon Web Services
Logo KnowBe4
Logo LANCOM Systems
Logo TOPdesk
Logo HeadFirst Group
Logo Milgro
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103644 persberichten
7030 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17401 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRINFLUX PRINFLUX PR