www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (15 jaar en 22 dagen geleden)
Bedrijf:

Financiële innovaties worden nauwelijks door bedrijven herkend en omarmd

Alleen voor SEPA Direct Debit en e-factureren komen (middel)grote organisaties de komende jaren echt in beweging

Uit de Betaalmonitor blijkt dat middelgrote en grote bedrijven nauwelijks bekend zijn met recente financiële innovaties in de betaalmarkt, laat staan deze omarmen. Of het nu gaat om contactloos betalen, mobiel betalen, SEPA, e-mandaten of de inzet van sociale media bij betalen, veel meer dan helft van de middelgrote en grote bedrijven in Nederland is er niet bekend mee. En als bedrijven er toch mee bekend zijn, dan staat het onderwerp pas voor 2014 of 2016 op de agenda.

Elektronische factureren is de eerste uitzondering op deze regel. Iets meer dan 60% van de ondervraagde organisaties geeft aan dat ze nu of in 2012 met elektronische facturen aan de slag zullen gaan. Dat komt onder andere doordat de overheid in 2014 als ‘Launching customer’ 80% van haar inkoopfacturen digitaal wil ontvangen. Maar ook de behoefte aan kostenbesparing en toenemende bekendheid met het onderwerp speelt een grote rol.

De tweede uitzondering op de regel komt voor rekening van SEPA Direct Debit (de Europese variant van de incasso). Van de drie SEPA producten (Card, Credit Transfer en Direct Debit) is de actiebereidheid voor een overstap naar SEPA Direct Debit verreweg het grootst. Maar, vergeleken met e-factureren ervaren grote en middelgrote organisaties SEPA als een ver-van-hun-bed-show: ook al moeten ze overstappen, ze stellen de implementatie tot het laatst geschikte moment uit.

Andere uitkomsten
De Betaalmonitor heeft ook gekeken naar diverse andere aspecten van de betaalmarkt. Denk daarbij aan:
  • het marktaandeel van banken;
  • het marktaandeel van andere partijen naast banken als het gaat om betalen en betaald krijgen;
  • het belang van financiële en ERP software bij het doen, ontvangen en beheren van betalingen;
  • de groei van bestaande en nieuwe betaalproducten voor het doen van betalingen en betaald te krijgen;
  • het internationale karakter van het betalingsverkeer;
  • belemmeringen en overwegingen om betaalinnovaties te gaan toepassen.


Over de Betaalmonitor
De Betaalmonitor is een initiatief van Factuurwijzer. Net als bij de Factuurmonitor is de eindgebruiker centraal gesteld en gevraagd of zij begrijpen of ze deze innovaties kennen en wat de consequenties, mogelijkheden en voordelen voor hen kunnen zijn. Daarmee biedt de Betaalmonitor inzicht in deze nieuwe ontwikkelingen en het geeft weer wat men de komende periode kan verwachten.

Het is daarmee een bondig helder onderzoek over de betaalmarkt met unieke inzichten vanuit het perspectief van de eindgebruiker. Omdat Factuurwijzer geen producten en (consultancy)diensten op het gebied van betalen aanbiedt, is het een onafhankelijk onderzoek en wordt bovendien elk jaar herhaald. Daarmee is de Betaalmonitor van nut voor iedere organisatie die zich bezighoudt met of geïnteresseerd is in de houding van eindgebruikers ten opzichte van betaalinnovaties, -diensten en -producten.

De Betaalmonitor is gratis te downloaden via www.betaalmonitor.nl.

Over Factuurwijzer
Factuurwijzer faciliteert de adoptie van de elektronische factuur aan de hand van diverse activiteiten en instrumenten. Betalen te maken heeft met factureren. Om die reden heeft Factuurwijzer in 2011 gelijktijdig met het Factuurcongres ook het Betaalcongres georganiseerd. De Betaalmonitor 2011 is ter ere van het Betaalcongres ontwikkeld. De 500 aanwezigen ontvangen elk een exemplaar. In 2012 is er weer een Factuurcongres + Factuurmonitor en Betaalcongres + Betaalmonitor.

Noot voor de redactie, niet voor publicatie:

Factuurwijzer
Brunelsingel 122
6841 KB ARNHEM
Telefoon: 026-3214 607
E-mail info@factuurwijzer.nl
Website: www.betaalmonitor.nl
Website: www.factuurwijzer.nl

Verstreken tijd: 15 jaar en 22 dagen
Factuurwijzer contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
Logo Schneider Electric
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103693 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17425 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euINFLUX PR