www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlINFLUX PRwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (15 jaar en 22 dagen geleden)
Bedrijf:

UNIDIS klantendagen: Slimmer werken loont, haal meer uit UNIT4 Multivers

Op woensdag 18 mei en dinsdag 31 mei organiseert UNIDIS weer haar populaire klantendagen!

Tijdens deze klantendagen wordt veel informatie en kennis gedeeld middels gratis infosessies en kennissessies. Het thema van beide dagen is dan ook: ‘Slimmer werken loont, haal meer uit UNIT4 Multivers’. Het doel is om de UNIT4 Multivers kennis van de aanwezigen te vergroten. UNIDIS is er in geslaagd om voor iedere gebruiker van UNIT4 Multivers een interessante dag aan te bieden. Per dag worden er zes interessante sessies aangeboden. Ze vinden plaats op meerdere tijdstippen per dag, waardoor de mensen zich heel flexibel kunnen inschrijven.

Tijdens de twee infosessies wordt ingegaan op de diverse oplossingen die uw administratieve automatisering verder kunnen optimaliseren, waardoor u ‘Slimmer werkt’! De kennissessie zijn bedoeld om de inhoudelijke kennis van de werking van UNIT4 Multivers te vergroten.

Onderstaand een opsomming van de sessies. Meer inhoudelijke informatie over de sessies en het programma in de vorm van een tijdsschema vindt u op de website.

Infosessie - Slimmer werken loont, verminder uw administratieve rompslomp!
Infosessie - UNIT4 Multivers groeit met u mee!: UNIT4 Multivers Extended
Kennissessie - Efficiënter boekhouden
Kennissessie - Aanpassen van lay-outs
Kennissessie - Inzicht in uw financiële administratie, een andere kijk op uw cijfers
Kennissessie - Relatiebeheer ter ondersteuning van uw bedrijfsactiviteiten

Bent u UNIT4 Multivers klant van UNIDIS of werkt u als automatiseringspartner of accountant samen met UNIDIS? U bent van harte welkom! Meld u aan via www.unidis.nl.

Op 18 mei ontvangen we u graag bij het ‘Best Western Hotel Nobis’ in Asten en op 31 mei bij ‘Kaasmuseum en partyboerderij de Weistaar’ in Maarsbergen.

Kijk voor meer informatie op www.unidis.nl of neem contact op met UNIDIS: tel. 0493-680685, e-mail info@unidis.nl.

Over UNIDIS BV
UNIDIS is leverancier van UNIT4 Multivers business software, met een historie die teruggaat tot 1985. UNIDIS heeft ook eigen softwareapplicaties ontwikkeld, die het werken met UNIT4 Multivers extra productief maken; Taskmanager en de Plus Serie.

UNIDIS heeft in samenwerking met haar 2800 cliënten een uitgebreid gamma aan diensten van extra toegevoegde waarde voor UNIT4 Multivers op maat gecreëerd. UNIDIS levert consultancy, verzorgt trainingenen heeft een toegewijde servicedesk.

UNIDIS BV is gevestigd te 5721 AL Asten aan de Schoolstraat 6a, telefoon 0493-680685.

Verstreken tijd: 15 jaar en 22 dagen
Unidis BV contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
Logo Fujitsu Nederland
Logo Keepit
Logo HCC
Logo PARKSIDE
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103465 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17279 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.deepr.nl