www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRINFLUX PRwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (15 jaar en 109 dagen geleden)
Bedrijf:

CRM Magazine noemt Interactive Intelligence als Service Leader 2011

Amsterdam,11 april 2011 - CRM magazine noemt Interactive Intelligence, leverancier van zakelijke IP-communicatieoplossingen, als Service Leader 2011 in de categorie Contact Center Infrastructure.

In een artikel over de service leaders zegt Ian Jacobs, senior analist customer interaction technologie, het volgende over Interactive Intelligence: "Wanneer je spreekt over execution: daarin blinken ze de afgelopen twaalf maanden uit. En ze groeien sneller dan welke andere leverancier ook in hun vakgebied."

Interactive Intelligence scoorde met name bijzonder goed bij twee criteria: op een schaal van 1-5 werd een 4,2 gehaald voor klantevredenheid en een 4,0 voor bedrijfsvisie.

"Interactive Intelligence heeft de wind in de rug,” constateert Sheila McGee-Smith, directeur en topanalist van McGee-Smith Analytics. "Het consequent blijven investeren in R&D heeft een jaloersmakende product-suite opgeleverd die nu ook succesvol wordt aangeboden als communications-as-a-service (CaaS)."

CRM magazine heeft Interactive Intelligence ook genoemd als service leader in de categorie Interactive Voice Response waar de analisten onder de indruk waren van de 4.5 score voor bedrijfsvisie. "Ze hebben prachtige, geïntegreerde IVR-functionaliteit en met interessante mogelijkheden voor spraakanalyse in de volgende release," geeft McGee-Smith aan.

CRM magazine evalueert service leaders op basis van klanttevredenheid, functionaliteit and bedrijfsvisie. De redactie van het magazine beoordeelt leveranciers op alle criteria en kiest leaders in zeven categorieen.

Het complete artikel uit CRM magazine staat hier: www.destinationcrm.com/Articles/Editorial/Magazine-Features/The-2011-Service-Leaders-73783.aspx.

Over Interactive Intelligence
Interactive Intelligence Inc. (Nasdaq: ININ) levert zeer innovatieve software en services voor contact centers, zakelijke IP-telefonie en business process automation. De oplossingen zijn zowel geschikt voor toepassing op de eigen lokatie als via een hosted model. Het bedrijf is gestart in 1994, heeft wereldwijd meer dan 4000 klanten, waarvan ruim 140 in Nederland en staat gepositioneerd in het leaders quadrant in het Gartner Magic Quadrant Contact Center Infrastructure, worldwide report (22 februari 2010). Interactive Intelligence heeft ruim 800 werknemers en een hoofdkantoor in Indianapolis. Er zijn 19 internationale kantoren in Noord-Amerika, Zuid-Amerika, Europa, het Midden Oosten, Afrika, Azie en Australië. Het Benelux-kantoor is gevestigd in Amsterdam. www.inin.com/nl

Verstreken tijd: 15 jaar en 109 dagen
Genesys contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Msafe
Logo BusinessCom
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Palo Alto Networks
Logo ilionx
Logo Vultr
Logo Workday
Logo Keepit
Logo Palo Alto Networks
Logo Nutanix
Logo Unit4
Logo KnowBe4
Logo Whizpr
Logo Conclusion
Logo Palo Alto Networks
Logo Pegasystems
Logo NetApp
Logo Vertiv
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103997 persberichten
7049 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17617 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlINFLUX PRINFLUX PR