ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (15 jaar en 111 dagen geleden)
Bedrijf:

Luma Release 10 komt tegemoet aan klantverzoeken en marktbehoeften

Betere merkbescherming, verbeterde integratie en business intelligence-dashboard

Rotterdam, 30 maart 2011 – Luma International, wereldwijd leverancier van een end-to-end SaaS-marketingplatform dat sales en marketing ondersteunt, introduceert Luma Release 10. Dit verbeterde platform biedt de functies die Luma-klanten gevraagd hebben. Daarnaast komt Luma Release 10 tegemoet aan concrete marktbehoeften.

Betere merkbescherming
Het Luma-platform biedt de mogelijkheid om toegang tot documenten toe te kennen op basis van gedefinieerde gebruikersniveaus. In Luma Release 10 is deze functionaliteit verbeterd. Zo is het nu mogelijk om het aanpassen, verplaatsen of wijzigen van gedeeltes van templates toe te staan of juist te verbieden. Daarnaast kunnen gebruikers met deze versie het aantal lettertypes en kleuren in een template beperken en producten en templates op gebruikersniveau beperken. Deze nieuwe mogelijkheden bieden gebruikers een meer gedetailleerde controle over aanpassingen.

Nieuwe dashboards
Met Release 10 introduceert Luma ook grafische business intelligence-dashboards voor het Luma-platform. Bedrijven kunnen hiermee belangrijke platformgegevens realtime bekijken, waaronder welke marketingmaterialen zijn gebruikt en hoeveel.

Verbeterde integratie
Release 10 biedt ook verbeterde prestaties als het Luma-platform via single sign-on geïntegreerd wordt. Daarnaast is deze versie voorzien van aanzienlijke API-verbeteringen en extra flexibiliteit voor integratie. Zo is het mogelijk om alleen de editing- en teststappen van het Luma-proces op te nemen in het single sign-on scenario.

“Doordat we nauw samenwerken met onze klanten, hebben we inzicht in hun huidige wensen, maar ook in die voor de toekomst”, zegt Erik Laurijssen, CMO & EVP Platform, Alliances and Channels, en medeoprichter van Luma. “Met Luma Release 10 laten we zien dat we het Luma-platform continu verbeteren om in lijn te blijven met de behoeften van onze klanten.”

####

Over Luma International
Luma International is in 2009 opgericht en biedt een end-to-end SaaS-marketingplatform dat marketing en sales ondersteunt. Middelgrote en grote bedrijven, zoals Toyota, Scion, Coca-Cola, Bacardi en P&V, creëren met het platform on demand gepersonaliseerd marketingmateriaal. Hierdoor besparen ze kosten en stimuleren ze de verkoop. Met deze oplossing ondersteunen bedrijven hun sales- en marketingafdeling en vergroten ze de lokale marketingflexibiliteit, terwijl ze de merkwaarden behouden. Luma International heeft vestigingen in Rotterdam, Antwerpen, Parijs en Redwood Shores (Verenigde Staten). Voor meer informatie: www.lumacentral.com.

Voor beeldmateriaal, interviewverzoeken of meer informatie:
Luma International nv
Sven Caudron
Telefoon: +32 (0)3 369 20 07
E-mail: sven.caudron@lumacentral.com

Lammers van Toorenburg Benelux PR
Gijs van Beek
Telefoon: +31 (0)30 65 65 070
E-mail: luma@lvtpr.nl

Verstreken tijd: 15 jaar en 111 dagen
Luma Nederland.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo KnowBe4
Logo HeadFirst Group
Logo Deel
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103930 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17593 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl