www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (15 jaar en 92 dagen geleden)
Bedrijf:

Beste Hosted PBX-oplossing komt van het Nederlandse Xelion

Delft, 29 maart 2011 – Xelion heeft de beste hosted PBX-oplossing. Dit blijkt uit onderzoek van het onafhankelijke adviesbureau op het gebied van communicatietechnologie Cumula. Xelion is innovator en ontwikkelaar van bedrijfssoftware en leverancier van zakelijke Voice over IP-oplossingen en is sinds een jaar ook actief op de markt voor hosted telefonie.

Xelion Phone System is een standaardoplossing voor bellen over internet (VoIP) met de mogelijkheid vast en mobiel te integreren en te communiceren vanaf de pc. Met deze propositie biedt Xelion een oplossing voor het mkb in Nederland, ook in white label versies.

Vijf leveranciers van hosted PBX-oplossingen zijn onderzocht door Cumula. Het door Xelion zelf ontwikkelde systeem springt er volgens Cumula om een aantal redenen uit. Het systeem is beschikbaar als volledig hosted oplossing, maar ook als een variant die op locatie van de eindklant staat. Het is een oplossing met zeer rijke functionaliteiten, vooral rondom het bellen vanaf de pc en smartphone. Daarnaast heeft Xelion een distributiemodel met meer dan zeventig resellers die ook installatie, beheer en service uitvoeren en de verbindingen leveren.

Cumula heeft in het onderzoek vooral gelet op zeven punten: telefoniefunctionaliteiten, beschikbare randapparatuur, eenvoud van implementatie, beheersbaarheid, kosten en contract, Unified Communications (UC) en open infrastructuur.

Conclusies onderzoek Cumula
Op zes van de zeven punten in het onderzoek scoorde Xelion het hoogst. Het bedrijf scoort qua functionaliteiten hoog op de compleetheid van de functies in de standaardlicentie (geen meerprijs voor extra opties), de standaard beheermogelijkheden en de gebruikersvriendelijkheid van het systeem. Wat betreft de randapparatuurkeuze en de UC-mogelijkheden komt Xelion het beste uit de bus met zijn softphone en Wifi/3G-propositie. Qua beheersbaarheid is het bedrijf de sterkste met zijn alles-in-één beheertool. Tegelijkertijd is de prijs-kwaliteitverhouding goed: Xelion biedt de softphone- en veel PBX- en UC-functionaliteiten voor één prijs.

Flexibel zijn in een groeimarkt
Arthur van den Ende, directeur van Xelion: ‘In de markt is er steeds meer vraag naar het outsourcen van telefonie. Met de telefonieserver in een datacenter kunnen we zowel locale, gevirtualiseerde als multi-tenant-oplossingen invullen. Doordat wij onze oplossing zowel bieden op basis van een hosted service als een stand alone-versie, hebben onze klanten en resellers veel keuzevrijheid. We zijn zeer flexibel richting zowel de klant als de reseller.’

Over Xelion
Xelion B.V. is in 1988 opgericht en heeft veel kennis van en ervaring in het ontwikkelen van bedrijfsspecifieke enterprise software op basis van het Xelion Business System. Daarnaast wordt het Xelion Phone System geleverd; een veelzijdige en betaalbare standaardoplossing voor bellen over internet met de mogelijkheid vast en mobiel te integreren en te communiceren vanaf de pc. Xelion beschikt over een bevlogen R&D-team, hoog opgeleide software engineers en consultants en beschikt over een ter zake kundige supportafdeling. Die zorgt dat problemen écht worden opgelost. Xelion is gevestigd in Delft. www.Xelion.nl

Voor meer informatie voor de pers:

Lubbers & De Jong PR
Margreet Poolman
T: 020 421 05 65
E: margreet@l-dj.nl

Xelion BV
Arthur van den Ende
Staalweg 40
2216 KK Delft
T: 015 25114 11
E: arthur.van.den.ende@xelion.nl

Verstreken tijd: 15 jaar en 92 dagen
Xelion contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR