www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (15 jaar en 169 dagen geleden)
Bedrijf:

Nieuwe ombudsdienst bij edpnet.

Astrid D’Olieslager is de nieuwe ombudsvrouw bij edpnet. Met deze nieuwe dienst wil edpnet haar common sense verhaal nog meer kracht bijzetten. Klanten kunnen vanaf nu bij Astrid terecht.

Astrid werkt al meer dan 12 jaar bij edpnet. Ze deed ervaring op als webmaster, als sales & supportmedewerker en verantwoordelijke voor het B2B sales team. De interne processen bij edpnet hebben voor haar geen geheimen meer. Daarom was zij met haar jarenlange ervaring de geknipte persoon om deze nieuwe taak binnen edpnet op zich te nemen.

Leren uit je fouten
‘Binnen onze nieuwe missie van common sense internet moet alles perfect lopen bij edpnet. Eigenlijk zouden onze klanten geen slechte ervaringen mogen hebben’, aldus Astrid. ‘Maar we zijn ook realistisch, niemand is perfect. Ook edpnet maakt fouten. En fouten moet je ook durven toegeven. Binnen onze missie is het heel belangrijk om fouten recht te zetten en klachten te behandelen. We moeten klanten een oplossing bieden binnen een redelijke termijn. En we moeten eerlijk zijn tegen onze klanten. Dat wordt nog meer geapprecieerd dan een standaardantwoord met de vermelding dat het opgelost is. Uit al die ervaringen moet edpnet ook leren. Uiteindelijk moet iedereen er beter van worden’, zegt Astrid D’Olieslager.

Onpartijdig?
Ja zeker! Elke klant die ontevreden is over edpnet kan te rade gaan bij Astrid. Zij onderzoekt elke gemelde klacht grondig en objectief om dan tot een bevredigende oplossing te komen. Natuurlijk gebeurt dit in samenspraak met de klant en de betrokken edpnet-afdeling.

Als ombudsvrouw onderhoudt Astrid verder de contacten met de Ombudsdienst voor Telecommunicatie van de overheid.

Voor meer informatie:
edpnet BV
Karolien Van Acker - MarCom Manager
Haaksbergweg 5 - 1101 BP Amsterdam
T +31 (0)20 7 129 415
k.vanacker@edpnet.net
www.edpnet.nl

edpnet is een onafhankelijke telecomleverancier. Wij zijn geen onbeduidend onderdeel van een andere provider maar staan al meer dan 10 jaar stevig in onze eigen schoenen en werken hard om onze klanten een prima prijs, dito kwaliteit en snelle, persoonlijke service te bieden.

edpnet werkt wereldwijd en uitgebreid. Wij zijn actief in Nederland, Rusland, Duitsland, Frankrijk en Groot-Brittannië. Onze diensten in een notendop: ADSL, ADSL2+, VDSL, IP-transit, SDSL, EFM, leased lines, glasvezel- en inbelverbindingen, telefonie, shared hosting, dedicated hosting, colocatie, streaming, domeinnaamregistratie en hardware (modems, routers, …).

edpnet groeit dankzij gezond verstand. Common sense internet: dat is onze sterkte en dat valt duidelijk in de smaak. edpnet blijft dan ook gezellig groeien en telt meer dan 80 voltijdse medewerkers en meer dan 450 razend enthousiaste resellers. Hoe meer zielen, hoe meer vreugde en voordelen voor onze klanten.

Verstreken tijd: 15 jaar en 169 dagen
EDPnet BV contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo KnowBe4
Logo HeadFirst Group
Logo Deel
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103930 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17593 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRINFLUX PR