www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlProgressCommunications.euINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (15 jaar en 142 dagen geleden)
Bedrijf:

Serious December bij Scholten Awater!



Lent, 10 december 2010 – Van 6 t/m 24 december is het Serious December bij SA. Gedurende deze periode doneert Scholten Awater per aangevraagde offerte en per geplaatste order in de SA-shop € 1,- aan Serious Request 2010 op Radio 3FM.

Van 18 t/m 24 december kruipen er weer 3 top DJ’s in het glazen huis in Eindhoven om geld in te zamelen voor het goede doel. Dit jaar voert 3FM Serious Request actie voor de stille slachtoffers van aids, de kinderen die hun ouders hebben verloren aan deze ziekte.

Serious Request:
"Meer dan 15 miljoen kinderen zijn wereldwijd de stille slachtoffers van aids. Niet zozeer alleen omdat ze het zelf misschien hebben opgelopen, maar ook omdat ze hun ouders zijn verloren aan de ziekte en daardoor ineens alleen in de wereld staan. Juist de achtergebleven kinderen zijn de stille slachtoffers. Ze raken vaak via de ouders besmet of verliezen ouders aan de ziekte en daarmee ook de basis voor een normaal leven. Voor deze kinderen, voor deze stille ramp, vraagt 3FM dit jaar aandacht en gaat het samen met het Rode Kruis geld inzamelen".

Steun deze actie en vraag vandaag nog een offerte aan of plaats een order in de SA-shop! Naast het steunen van dit goede doel maak je ook nog eens kans op een Apple iPad. De winnaar van deze coole gadget maken we op 31 december 2010 bekend.

Voor meer informatie kunt u de volgende pagina nalezen: https://www.sa.nl/seriousrequest

Voorwaarden:
  • Deze actie is geldig van 6 t/m 24 december 2010.
  • Uitsluitend voor bedrijven die in het bezit zijn van een geregistreerd SA-account. Indien u deze nog niet heeft en uw bedrijf meer dan 100 werkplekken bezit, kunt u deze aanmaken op www.sa.nl/shop
  • Het bedrag dat SA overmaakt aan GIRO 661 t.n.v. Het Rode Kruis/3FM Serious Request en de winnaar van de Apple iPad wordt op 31 december 2010 bekend gemaakt op www.sa.nl
  • Over de uitslag kan niet gecorrespondeerd worden.
Over Scholten Awater:
Of het nu gaat om de levering en installatie van 100 of 5.000 werkplekken of om de inrichting van complete datacenters, wij denken mee in het complete proces van (her)inrichting van uw kantoorautomatisering. Van de inventarisatie van uw organisatie en vaststellen van doelen tot heldere afspraken en het vaststellen en realiseren van een strakke planning. Van de levering vanuit ons 23.000m2 tellende distributiecentrum tot installatie, projectevaluatie en terugkoppeling. Standaardisatie is daarbij de rode draad in alles wat wij doen. Want uiteindelijk biedt dat u schaalvoordeel, efficiency en bovenal gemak. Vanuit die gedachte hebben wij ervoor gekozen ons te specialiseren in het leveren van IT-hardware en alle mogelijke diensten die daarmee kunnen samenhangen. Met die aanpak mogen wij ons inmiddels de grootste IT-reseller van Nederland noemen.
Voor meer informatie: www.sa.nl

Noot voor de redactie
Voor nadere informatie over dit persbericht van Scholten Awater: Fanny Jansen, Teamcoördinator Marketing van Scholten Awater, Tel: 024-357 98 88, E-mail: f.jansen@sa.nl

Verstreken tijd: 15 jaar en 142 dagen
Scholten Awate.. contact  

024-357 98 88
info@sa.nl
www.sa.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Keepit
Logo HCC
Logo PARKSIDE
Logo HCC
Logo SAS Nederland
Logo Xebia
Logo Proofpoint
Logo ilionx
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103449 persberichten
7018 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17275 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.deepr.nl