www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (16 jaar en 162 dagen geleden)
Bedrijf:

Nieuwjaars Event High Tech Analysis

B2B informatie revolutie doorgelicht

Samen met zes professionals van ABN AMRO, PriceWaterhouseCoopers, AFAS ERP Software, het Financieele Dagblad, Lammers van Toorenburg PR en AME Research organiseert AME Research vrijdagmiddag 14 januari 2011 in het Da Vinci Theater van AFAS in Leusden een Nieuwjaars Event over de revolutie in bedrijfsinformatie. Dit Event is bestemd voor marketing-, media- en PR managers, voorlichters en journalisten. Zij kunnen inschrijven via het formulier op www.hightechanalysis.nl/nieuwjaars_event/.

De aanleiding is het binnenkort verschijnen van het digitale business magazine High Tech Analysis als eerste Nederlandse business magazine op de iPad. De reden is diepgaander.

Trend duiden
“Op de markt voor bedrijfsinformatie vindt een ongekende commerciële en inhoudelijke revolutie plaats waarbij geluid, beeld en interactiviteit tekst in druk verdringt”, zegt directeur Adriaan Meij van AME Research, specialist in publiceren van financieel- en industrieonderzoek over de ICT sector. “Deze omslag gaat veel sneller dan de internetrevolutie van 15 jaar geleden. Daarbij is de journalistieke onafhankelijkheid in het geding. Deze trend willen we samen met deskundige partners ordenen en duiden”.

Digitale downloads
Uit de Entertainment & Media Outlook 2010 van PwC blijk dat de commerciële en inhoudelijke markt voor bedrijfsinformatie in magazines de komende vier jaar nauwelijks, maar die voor digitale downloads en mobiele communicatie sterk groeit. Daarom brengt AME Research High Tech Analysis niet alleen in print uit, maar binnenkort in een unieke interactieve formule ook op de iPad.

Visie praktijk experts
Senior Advisor Rajendra Sitompoel van PwC schetst de B2B marktperspectieven 2010-2014. Sector banker media & technologie Menno van Leeuwen van ABN AMRO bespreekt de impact van nieuwe verdienmodellen, designer en editor Salomon Meij van AME Research bespreekt The Making Of van het iPad magazine, marketing manager Martijn Delahaye van AFAS geeft zijn visie op de besteding van marketing euro’s in de komende jaren en redactie coördinator Ondernemingen Roy Op het Veld van het Financieele Dagblad spreekt over onafhankelijke bedrijfsjournalistiek in de wereld van de nieuwe media. Er is alle ruimte voor vragen en debat onder leiding van directeur Charly Lammers van Toorenburg van LVT PR. Om een deel van de kosten te dekken wordt aan deelnemers €49 toegang gevraagd.

Meer informatie en interviews:
adriaanmeij@ame.nl
T: 0522-256470

Schrijf nu in op: www.hightechanalysis.nl/nieuwjaars_event/

Over AME Research
AME Research BV publiceert financieel- en industrieonderzoek via www.ame.nl, is uitgever van High Tech Analysis over de impact van de informatie-economie en geeft de online ICT Nieuwsmarkt www.persberichten.com uit.

Verstreken tijd: 16 jaar en 162 dagen
AME Research B.. contact  

Adriaan Meij
+31(0)522 256470
info@ictonderzoek.nl
www.ictonderzoek.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlINFLUX PR