www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euINFLUX PRwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (15 jaar en 158 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: TEAM LEWIS

Konica Minolta en Getronics sluiten partnership

Konica Minolta en Getronics tekenen vandaag een Letter of Intent. Hiermee wordt een start gemaakt voor een strategische alliantie op Europees niveau. Deze alliantie omvat de volgende diensten en services: break/fix-diensten, contractmanagement- en servicedesk-diensten. Tevens tekent Konica Minolta een contract met Getronics voor het leveren van eerder genoemde diensten in Nederland.
 
Organisaties hebben behoefte aan een totaaloplossing voor hun documentstromen. De samenwerking tussen Konica Minolta en Getronics zorgt ervoor dat alle activiteiten rond apparatuur, onderhoud, beheer, contractmanagement en het optimaliseren van documentstromen in handen van één partij zijn. Klanten worden beter  bediend en kunnen voor al hun documentgerelateerde behoeften en vraagstukken bij één aanbieder terecht. Bovendien kunnen klanten zo profiteren van de gezamenlijke kennis en kunde van de samenwerkende partijen.

In Nederland worden bovengenoemde diensten met ingang van 1 januari 2011 geleverd, waarna de internationale dienstverlening voor Europa spoedig wordt geïmplementeerd.
Konica Minolta staat bekend als één van de grootste printer- en MFP-leveranciers en kan door middel van deze samenwerking grotere klanten nog beter bedienen. In alle marktsegmenten kan hiermee een totaaloplossing worden geboden. Een oplossing waarmee de klant volledig wordt bediend.
 
BERICHT VOOR DE REDACTIE
 
Altijd als eerste de laatste persberichten van Konica Minolta via deze RSS-feed: http://www.octanewire.com/nl/admin/manage_clients.php?id=42
 
Over Getronics
Met een wereldwijde omzet van 2,08 miljard euro in 2009 en circa 13.000 medewerkers (FTE) per HY 2010 is Getronics de grootste ICT-dienstverlener in de grootzakelijke markt van de Benelux en een toonaangevende speler wereldwijd.
 
Als expert in werkplekdienstverlening, connectiviteit, datacenters en adviesdiensten helpt Getronics organisaties en hun medewerkers beter te presteren. Getronics beschikt hiervoor over een compleet portfolio aan geïntegreerde ICT-diensten voor de grootzakelijke markt en werkt op basis van zijn unieke Global Service Delivery Model waardoor klanten over de wereld verzekerd zijn van integrale dienstverlening van een consistente kwaliteit.
 
Sinds 23 oktober 2007 maakt Getronics deel uit van KPN, de grootste aanbieder van telecommunicatiediensten in Nederland. Met de samenvoeging van Getronics en de ICT-activiteiten van KPN is de grootste ICT-dienstverlener van de Benelux een feit. Binnen KPN is Getronics het label voor alle ICT-diensten aan de grootzakelijke markt. Door de overname beschikt Getronics over meer financiële slagkracht, stabiliteit en innovatievermogen. Hiermee is Getronics goed gepositioneerd om zijn positie als marktleider in ICT-dienstverlening wereldwijd te versterken.
 
Over Konica Minolta Business Solutions Nederland
Konica Minolta biedt totaaloplossingen voor het optimaliseren van informatie- en documentstromen. Het productaanbod omvat een breed scala aan hard- en software producten en aanvullende diensten. Konica Minolta is hiermee wereldwijd een toonaangevend bedrijf op het gebied van ‘imaging’: het vastleggen en verwerken van beeldinformatie. De producten zijn innovatief en kwalitatief hoogwaardig. Met 22.500 medewerkers heeft Konica Minolta in het fiscale jaar 2008/2009 een omzet gerealiseerd van 4,3 miljard euro. In Nederland werd met 260 medewerkers een jaaromzet van 59 miljoen euro gerealiseerd. Meer informatie over Konica Minolta Business Solutions Nederland is te vinden op www.konicaminolta.nl.
 

Voor meer informatie over Getronics kunt u contact opnemen met Koen van Zijl:
Koen van Zijl
Woordvoerder Getronics
Telefoon: 06-20417895
E-mail:
koen.vanzijl@kpn.com
 
 
Voor algemene informatie over Konica Minolta Business Solutions Nederland B.V. kunt u contact opnemen met Neeltje van der Werf
Neeltje van der Werf
Supervisor Marketing & Communications
Telefoon: 020-6584275
E-mail: neeltje.vanderwerf@konicaminolta.nl
 
Voor verdere persinformatie of fotomateriaal kunt u contact opnemen met OCTANE PR
OCTANE PR
Telefoon: 040 266 11 30
E-mail: konicaminolta@octanepr.com
Illustratiemateriaal kunt u ook vinden op: http://www.konicaminolta-images.com/

Verstreken tijd: 15 jaar en 158 dagen
Konica Minolta.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Keepit
Logo HCC
Logo PARKSIDE
Logo HCC
Logo SAS Nederland
Logo Xebia
Logo Proofpoint
Logo ilionx
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103449 persberichten
7018 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17275 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlINFLUX PRProgressCommunications.eu