ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (16 jaar en 66 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Edelman

BT sluit Europees managed services contract met PaperlinX

Papierdistributeur PaperlinX versterkt communicatie-infrastructuur met 5-jarig contract van 13,6 miljoen euro voor netwerkgebaseerde IT-diensten

BT kondigde vandaag een managed services contract aan met PaperlinX Europe, één van de grootste distributeurs van papier, sign & display- producten en verpakkingsmaterialen in Europa. Het vijfjarige contract ter waarde van 13,6 miljoen euro omvat de levering van veilige, netwerkgebaseerde IT-diensten waaronder een IP-netwerk dat de 22 werkmaatschappijen van PaperlinX, verspreid over 16 landen, met elkaar verbindt. De overeenkomst vloeit voert uit de bestaande relatie tussen de twee bedrijven die dateert van 2005.

Het contract omvat meerdere diensten waaronder een wereldwijd, op MPLS (Multi-Protocol Label Switching) gebaseerd, beveiligd wide area netwerk, beheerde LAN-diensten voor de verschillende kantoren, internettoegang, vaste en mobiele spraakoplossingen en beveiligingsdiensten. Werknemers hebben via BT MobileXpress overal toegang tot bedrijfsdata en -applicaties, waar ter wereld ze zich ook bevinden.

Jeroen de Swart, CFO van PaperlinX Europa: “We zochten naar een partner die in staat is om onze communicatie-infrastructuur te versterken en een platform te ontwikkelen dat onze medewerkers, klanten en leveranciers met elkaar verbindt. Rekening houdend met BT’s expertise in communicatieoplossingen, onze bestaande relatie en de oplossing die BT voorstelde, zijn we ervan overtuigd dat zij de ideale partner zijn bij het ondersteunen van onze groeistrategie.”

Bas Burger, CEO van BT Benelux: “PaperlinX toont opnieuw vertrouwen in ons met dit pan-Europese contract. Het uitbesteden van de communicatie-infrastructuur aan BT stelt PaperlinX in staat om kosten significant terug te brengen, zich te richten op hun kernactiviteiten en samenwerking tussen medewerkers, klanten en leveranciers te verbeteren.”

Einde

Over BT
BT is een van 's werelds grootste leveranciers van communicatieoplossingen en -diensten en is actief in meer dan 170 landen. De kernactiviteiten van BT omvatten de wereldwijde levering van netwerkgebaseerde IT-diensten; lokale, nationale en internationale telecommunicatiediensten aan onze klanten voor thuisgebruik, op kantoor en onderweg; producten en diensten op het gebied van breedband en internet, alsook convergente vast/mobiele producten en diensten. BT is actief met vier divisies: BT Global Services, Openreach, BT Retail en BT Wholesale.

In het boekjaar 2008-'09, dat eindigde op 31 maart 2009, behaalde BT Group een omzet van 21.390 miljoen Britse pond. British Telecommunications plc (BT) is een volledige dochteronderneming van BT Group plc waarin vrijwel alle bedrijfsonderdelen en activa van BT Group zijn verzameld. BT Group plc is genoteerd aan de effectenbeurzen van Londen en New York.

Bezoek voor meer informatie over BT: www.bt.com/aboutbt. Kijk voor beeldmateriaal van BT in hoge resolutie op: www.edelmanpr.nl/pressroom.

Over PaperlinX
PaperlinX Europe is een van de grootste distributeurs van papier, sign & display-producten en verpakkingsmaterialen in Europa. Het hoofdkantoor zit in Amsterdam. PaperlinX werkt met een netwerk van leveranciers die 16 landen in Europa bedienen en heeft een omzet van 2,5 miljard euro.

Voor meer informatie:

BT
Dennis Doodeman
PR & Corporate Relations Manager, BT Benelux
Tel: +31 (0)88 212 51 94
Mailto:dennis.doodeman@bt.com

Edelman
Ellen Bruens
Tel: +31 (0)20 301 09 80
Mailto:ellen.bruens@edelman.com

Verstreken tijd: 16 jaar en 66 dagen
BT contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Ctac
Logo Veeam Software
Logo IG&H
Logo Vultr
Logo Schneider Electric
Logo Keepit
Logo EPAM Systems
Logo NetApp
Logo NCOI Opleidingen
Logo Web Wings
Logo Visma
Logo FlowQi
Logo Red Hat
Logo KnowBe4
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103434 persberichten
7016 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17266 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRINFLUX PRwww.deepr.nl