ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (16 jaar en 145 dagen geleden)
Bedrijf:

Seneca presenteert nieuwe versie van SmartInstant

SmartInstant, het On-time, On-budget concept van Seneca, wordt door steeds meer organisaties gekozen als dé oplossing voor hun online ambities. Ook in de toekomst wil Seneca aan de ambities van uw organisatie kunnen voldoen. Seneca werkt dan ook continue aan de optimalisatie van het SmartInstant concept. De nieuwste versie, SmartInstant 1.5, is onlangs uitgebracht.

De drie compleet vernieuwde vormgevingen springen het meest in het oog. Fris, eigentijds en, niet onbelangrijk, uitgevoerd met de laatste technieken en volgens de strengste (web)richtlijnen.



Onder de motorkap zijn vele kleinere en grotere aanpassingen doorgevoerd. Alles bij elkaar is de 'Instant- factor' van het concept aanzienlijk verhoogd.

Afbeeldingen in een artikel kunnen dankzij SmartInstant 1.5 eenvoudig worden bekeken in een automatisch gegenereerde fotogalerij ('lightbox'). Via de ImageServer worden de afbeeldingen daarbij naar de optimale afmetingen geschaald. Om een serie foto's van bijvoorbeeld uw personeelsfeest op aantrekkelijke wijze te presenteren, plaatst u deze (direct vanuit uw digitale camera!) op de server. SmartInstant 1.5 zorgt voor de rest.
Ook zoeken door de inhoud van een SmartInstant omgeving is sterk verbeterd! Een gebruiker kan aangeven te willen zoeken op afzonderlijk woorden of juist op exacte tekst. Daarnaast kunnen resultaten eenvoudig worden gefilterd op een bepaald type informatie, zoals nieuws of evenementen.

www.seneca.nl


Verstreken tijd: 16 jaar en 145 dagen
Seneca BV contact  

+31 (0)15 - 251 37 00
info@seneca.nl
www.seneca.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euINFLUX PR