www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (17 jaar en 180 dagen geleden)

HeadFirst wint Europese aanbesteding Openbaar Ministerie

Hoofddorp, 25 januari 2010 - HeadFirst, kennisbemiddelaar in met name de ICT-sector, heeft de Europese aanbesteding van het Openbaar Ministerie (OM) gewonnen. Hiermee is HeadFirst de exclusieve leverancier aan het ministerie van ICT-personeel, advies, management en projectuitvoer ten behoeve van de bouw en het onderhoud van ICT-applicaties.

HeadFirst werkt al sinds 2004 als kennisbemiddelaar samen met het OM. De aanbesteding betreft een uitbreiding op de bestaande samenwerking. De kennisbemiddelaar vult de behoefte aan tijdelijk personeel in. Het gaat hierbij zowel om specialistische ICT-functies als om organisatieadvies en interim capaciteit. Jan-Pieter de Leeuw, hoofd clusterinkoop bij het Openbaar Ministerie: ‘We hebben de aanbesteding aan HeadFirst gegund, omdat wij uit ervaring weten dat zij kunnen leveren wat ze beloven. We werken al vijf jaar op een prettige manier samen en dit willen de komende vijf jaar graag voortzetten. Met name de flexibele insteek van HeadFirst maakt van de wisselende behoefte aan personeelcapaciteit bij het OM een voordeel in plaats van een nadeel.’

Over HeadFirst
HeadFirst is al vanaf de begin jaren negentig een onafhankelijk kennisbemiddelaar die vraag en aanbod koppelt van tijdelijk werk voor professionals bij grote en middelgrote organisaties, met name op het gebied van ICT. Het bedrijf is gevestigd in Hoofddorp en heeft in 2008 een omzet van € 200 miljoen behaald. De kennisbemiddelaar zet per werkdag gemiddeld 2.000 professionals rechtstreeks aan het werk bij opdrachtgevers. HeadFirst draagt zorg voor de gehele keten, van het selectieproces tot het regelen van contractzaken en het vastleggen en afwikkelen van financiële en arbeidsrechtelijke verantwoordelijkheden. Daarnaast biedt de onderneming een breed palet aan opleidingen, motivatieprogramma’s en kortingsregelingen voor aangesloten freelancers. HeadFirst werkt voor grote opdrachtgevers bij de overheid, het bank- en verzekeringswezen en nutsbedrijven. Voor meer informatie zie www.headfirst.nl

Meer informatie en beeldmateriaal voor de pers:

Lubbers & De Jong
Margreet Poolman
T 020 4210565
E margreet@l-dj.nl

Verstreken tijd: 17 jaar en 180 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Msafe
Logo BusinessCom
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Palo Alto Networks
Logo ilionx
Logo Vultr
Logo Workday
Logo Keepit
Logo Palo Alto Networks
Logo Nutanix
Logo Unit4
Logo KnowBe4
Logo Whizpr
Logo Conclusion
Logo Palo Alto Networks
Logo Pegasystems
Logo NetApp
Logo Vertiv
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103997 persberichten
7049 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17617 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlProgressCommunications.euINFLUX PR