www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (16 jaar en 182 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Progress Communications

Jo Van Onsem benoemd tot algemeen directeur van Xerox België en Luxemburg

Breukelen, 19 januari 2010 – De Belgische Jo Van Onsem (45) is sinds begin januari benoemd tot algemeen directeur van Xerox België en Luxemburg. Hij was al sinds 1 juli 2007 algemeen directeur van Xerox Nederland.

Hoewel Van Onsem nu zowel de Nederlandse als de Belux-entiteit leidt, komt er volgens Xerox geen fusie van beide tot één Benelux-divisie. Beide regio's blijven zelfstandig en worden in de toekomst ook afzonderlijk op hun resultaten beoordeeld.

Jo Van Onsem startte zijn loopbaan bij Xerox in 1987 als verkoper in België. Vanaf 1990 vervulde hij diverse managementfuncties bij de Xerox vestigingen in België en Duitsland. Gedurende de periode 2003-2005 was Van Onsem in Duitsland General Manager Production Systems Group en vervolgens General Manager Xerox Global Services en lid van het algemeen management, tot 1 juli 2007.

Van Onsem rapporteert aan Erich Kirisits, General Manager Central Region, Xerox Europe. Tot de genoemde regio behoren Duitsland, Oostenrijk, Zwitserland, Nederland en per 1 januari dus ook België-Luxemburg.

Van Onsem behaalde een academische graad aan het Hoger Instituut voor Lichamelijke Opvoeding en Kinisitherapie aan de Vrije Universiteit Brussel en de graad van Executive Master in Business Administration aan de Antwerpse Hoge School in samenwerking met Kellog Northwestern University. Aanvullende opleidingen werden gevolgd aan de INSEAD Business School, de Cranfield Management School en het Centre for Creative Leadership. Van Onsem is in de hem beschikbare vrije tijd supporter van de sportteams van zijn kinderen en is zelf ook regelmatig op de racefiets, in loopschoenen of op de tennisbaan te vinden.

-xxx-

Over Xerox
Xerox Europe, de Europese organisatie van Xerox Corporation, levert een uitgebreide range aan Xerox producten, oplossingen en diensten, alsmede bijbehorende supplies en software. Het aanbod is met name gericht op een drietal marktsegmenten: kantoren van klein tot groot, de markt voor productieprinten en grafische omgevingen, alsmede dienstverlening, met inbegrip van advisering, systeemontwikkeling, content management en document outsourcing.

Xerox Europe heeft productievestigingen in Nederland, Ierland en het Verenigd Koninkrijk en een geavanceerd R&D centrum (Xerox Research Centre Europe) in Grenoble, Frankrijk. Voor meer informatie, ga naar www.xerox.com.

Xerox® is het handelsmerk van Xerox Corporation. Alle andere merken en productnamen zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van hun respectievelijke ondernemingen. Prijzen, kenmerken, specificaties, mogelijkheden, vormgeving en beschikbaarheid van Xerox producten en diensten kunnen worden gewijzigd zonder voorafgaande kennisgeving.
Recent van Xerox  
Xerox introduceert A4-kleurenprinters en multifunctionele printers als eerste producten onder geïntegreerd merk

Hollandridderkerk vernieuwt productieomgeving met twee Xerox® Iridesse®-systemen

Xerox breidt geïntegreerde marktbenadering uit met breder A3-portfolio na overname Lexmark

Verstreken tijd: 16 jaar en 182 dagen
PR contact  

Logo Progress Communications
Xerox contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euINFLUX PRProgressCommunications.eu