ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRINFLUX PRwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (16 jaar en 142 dagen geleden)
Bedrijf:

Portland Europe beloont Altronic met Rolex

Gert de Jong tekent de meeste GFI MAX-contracten op in één maand

Zoetermeer, 4 december 2009 - Portland Europe, de grootste softwaredistributeur van GFI Software in de Benelux, heeft de winnaar bekend gemaakt van een incentive-actie naar aanleiding van het GFI MAX-evenement in september. Gert de Jong van reseller Altronic tekende in een maand tijd maar liefst 88 nieuwe GFI MAX-contracten op en behaalde hiermee de eerste plaats.

Als beloning voor zijn uitstekende resultaten ontving Gert de Jong een Rolex uit handen van Armand Sieben,Senior Channel Sales Manager Benelux van GFI Software. De prijs werd uitgereikt tijdens een diner, waarbij zowel Portland Europe als GFI Software aanwezig waren.

“Het is altijd fantastisch om een prijs uit te mogen reiken, maar Gert de Jong verdient ook echt een groot compliment voor zijn resultaten”, stelt Kim van Brugge, directeur van Portland Europe. “GFI MAX is in september op de markt gebracht en is nu al de meest succesvolle productintroductie die we ooit hebben gehad. Alle resellers hebben hier een goede bijdrage aan geleverd, maar Gert de Jong stak hier echt met kop en schouders bovenuit.”

GFI Software en Portland Europe werken sinds 2004 samen. Portland is de twee na grootste distributeur van Europa en marktleider in de Benelux. GFI MAX is een proactieve monitoringservice in de cloud waarmee IT-dienstverleners en Value Added Resellers eenvoudig de netwerken van klanten kunnen beheren en monitoren. Sinds de lancering in september zijn er al 289 actieve resellers die het product verkopen.

BERICHT VOOR DE REDACTIE

Over Portland Europe
Portland Europe startte in 1997 als de eerste online softwaredistributeur in de Benelux. Onder het motto 'Portland levert software, kwaliteit en eenvoud' verkoopt de distributeur via internet software en softwarelicenties aan meer dan duizend Europese IT-resellers. Deze resellers downloaden de producten snel vanaf de website van Portland Europe: www.portland.nl.

Portland Europe heeft zich als softwareleverancier gespecialiseerd in aantrekkelijk geprijsde producten voor kleine, middelgrote en grote ondernemingen die zich richten op het betrouwbaar maken en het eenvoudig beheren, beveiligen van en communiceren via hun netwerken. Portland Europe is onder andere distributeur van: Acronis, Alt-N, Autotask, GFi, G-Data, IASO, Kaseya, MXSweep, SolarWinds, 2X en 3CX.

Portland’s nieuwste business unit Organic IT vormt de basis voor het kennisplatform voor Managed Services in Nederland. Bezoek voor meer informatie over deze business unit: www.organicit.nl.

Voor verdere persinformatie kunt u contact opnemen met Rogier Heemskerk van LEWIS, Global Public Relations:
Tel: +31 (0)40 235 46 00
E-mail: rogierh@lewispr.com

Voor verdere persinformatie kijkt u op: www.lewiswire.com/nl/lewiswire/Portland-Europe/Portland-Europe-beloont-Altronic-met-Rolex/c/577/n/6614

Altijd als eerste de laatste persberichten van Portland Europe via deze RSS-feed: feed://www.lewiswire.com/nl/rss.php?client=577

Verstreken tijd: 16 jaar en 142 dagen
Portland contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo Stichting Z-CERT
Logo Emixa
Logo VirtualPBX.nl
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Ciphix
Logo Brightmine
Logo Schneider Electric
Logo HCC
Logo Proofpoint
Logo PocketBook
Logo MIRhosting
Logo LANCOM Systems
Logo S2GRUPO
Logo KnowBe4
Logo Trend Micro
Logo Bidfood
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Pegasystems
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103395 persberichten
7014 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17251 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu