www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (17 jaar en 138 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Clarity Benelux

Citrix biedt gebruikers VMware overstap op XenServer of Hyper-V

Eenvoudig overstappen op snelst groeiende virtualisatieplatforms met project ‘Open Door’

Vianen, 26 oktober 2009 – Citrix Systems maakt het voor gebruikers van VMware ESX of vSphere eenvoudiger om over te stappen op Citrix XenServer of Microsoft Windows Server 2008 Hyper-V. Ze kunnen dankzij een nieuw programma gebruik maken van geavanceerd virtualisatiebeheer voor beide omgevingen en ontvangen gratis support, training en conversietools.

De vraag naar Hyper-V en Citrix XenServer neemt nog altijd in rap tempo toe. Alleen al de afgelopen dertig dagen is het aantal grote bedrijven dat XenServer heeft geactiveerd meer dan verdubbeld, tot twintig procent van de Global Fortune 500.

Vanaf maart 2010 krijgen klanten die hun bestaande VMware-servers inwisselen voor XenServer of Hyper-V gratis support, training en conversietools als ze gebruik maken van Citrix Essentials.

Het volledige persbericht is te vinden op: www.citrix.com/English/NE/news/news.asp?newsID=1859403

BERICHT VOOR DE REDACTIE

Over Citrix
Citrix Systems, Inc. (Nasdaq:CTXS) is de toonaangevende aanbieder van virtualisatie-, networking- en software as a service-technologie voor meer dan 230.000 organisaties wereldwijd. De productfamilies Citrix Delivery Center, Citrix Cloud Center (C3) en Citrix Online Services vereenvoudigen het computergebruik van miljoenen gebruikers aanzienlijk. Dit doordat applicaties als een on-demand service worden geleverd aan alle gebruikers, onafhankelijk van locatie of apparaat. Tot de klanten van Citrix behoren de grootste internetbedrijven ter wereld, 99% van de bedrijven uit de Fortune Global 500, evenals honderdduizenden midden- en kleinbedrijven en prosumers. Citrix heeft meer dan 10.000 partners in meer dan 100 landen. Citrix werd opgericht in 1989, de jaaromzet over 2008 bedroeg 1,6 miljard Amerikaanse dollar.

Voor meer persinformatie kunt u kijken op www.lewiswire.com/nl/lewiswire/Citrix-Systems/c/389 of contact opnemen met:

Freek Janssen van LEWIS PR
Tel: +31 (0)40 235 46 00
E-mail: freekj@lewispr.com

Nienke Schipper-Pauw van Citrix Systems
Tel: +31 (0)347 324 845
E-mail: Nienke.Schipper@eu.citrix.com
www.citrix.nl

Verstreken tijd: 17 jaar en 138 dagen
PR contact  

Logo Clarity Benelux
Citrix contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103695 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17425 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euINFLUX PRINFLUX PR