ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (17 jaar en 61 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

SecureLink haalt uitvinder van de firewall, netwerkvisionair Nir Zuk naar Nederland

Hardinxveld-Giessendam, 18 september 2009

Security en Networking integrator SecureLink haalt netwerkvisionair Nir Zuk naar Nederland als grote spreker op het seminar “Applications rule!”, dat gehouden wordt op vrijdag 9 oktober. Nir Zuk is oprichter van Palo Alto Networks en patenthouder van o.a. de eerste stateful inspection firewall van Check Point. Hij spreekt graag op dit seminar om toe te lichten hoe Palo Alto Networks bedrijven helpt de controle over het netwerk en de gebruikers (terug) te krijgen.

Op het seminar “Applications rule!” geeft SecureLink haar visie op de manier waarop vandaag de dag applicaties en gebruikers grotendeels bepalen waar ICT-ers zich mee bezig moeten houden. Het gebruik van bedrijfskritische applicaties beïnvloedt o.a. de performance en benodigde latency in het netwerk. Hierbij is het belangrijk dat applicaties veilig, snel en altijd beschikbaar zijn. Maar door het netwerk gaan ook allerlei applicaties waarvan de IT-afdeling geen idee heeft of geen controle heeft op de hoeveelheid en gebruikte bandbreedte. Hierbij valt te denken aan populaire internet applicaties als P2P, YouTube, streaming audio en collaboration. Deze populaire “nieuwe” applicaties op het netwerk maken volgens recente rapporten 60% uit van al het verkeer.

Dit kan anders. Op “Applications rule!” zal SecureLink aantonen dat het niet nodig is dat applicaties en gebruikers de dienst uitmaken. Een ICT-er heeft met allerlei nieuwe ontwikkelingen voldoende mogelijkheden de macht over het netwerk weer terug te krijgen. Nir Zuk veegt de vloer aan met de “ouderwetse manier” van netwerkbeveiliging. In een demonstratie zal Peter Mesker de nieuwe mogelijkheden demonstreren waarop IT-ers de applicaties naar hun hand kunnen zetten.

“Ik ben zeer trots op het feit dat Nir Zuk speciaal voor dit seminar naar Nederland komt”, aldus Marco Barkmeijer van SecureLink. “Nir is iemand met een zeer duidelijke mening en steekt deze niet onder stoelen of banken. Bovendien is hij een van de weinige mensen met een duidelijke visie. Daarnaast horen wij uit de markt veel signalen over hoe moeilijk het is de juiste applicaties veilig en altijd beschikbaar aan te bieden en de ongewenste applicaties buiten de deur te houden. Met dit seminar bieden wij onze relaties een zeer leerzaam en actueel evenement waarop veel ogen geopend zullen worden.”

Meer informatie over Applications rule is te vinden op www.securelink.nl/nl/x/201

Over SecureLink | SecureLink is een vooraanstaande Benelux georiënteerde security en networking integrator. SecureLink onderscheidt zich door haar security en networking specialisatie, voorname vendor statussen, managed services en een ongekend hoge klanttevredenheid. Dit gecombineerd met een gestage groei van omzet en organisatie. SecureLink is veelvuldig beloond met awards van de meest vooraanstaande security vendors in de industrie. Haar visie, oplossingen en onderscheid laten zich doorvertalen naar twee woorden; Go Secure!

Voor meer informatie over dit bericht kunt u contact opnemen met:

Marina Spelbrink
SecureLink Nederland B.V.
Kade 44
3371 EP Hardinxveld-Giessendam
T +31 (0)88-1234 200
marina.spelbrink@securelink.nl
www.securelink.nl

Verstreken tijd: 17 jaar en 61 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Orange Cyberde.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo KnowBe4
Logo HeadFirst Group
Logo Deel
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103930 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17593 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.whizpr.nl