www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (17 jaar en 72 dagen geleden)
Bedrijf:

ITdonations

Als oprichter van ITdonations, dat een duurzame oplossing biedt voor de afvoer en verwerking van afgeschreven apparatuur, zijn wij dagelijks op een bewuste manier bezig met Maatschappelijk Verantwoord Ondernemen. Het creëren van een betere balans tussen People, Planet and Profit, de drie pijlers van MVO, is een belangrijke doelstelling/missie voor NEG ITSolutions.

In de praktijk blijkt vaak dat zodra bedrijven nieuwe IT apparatuur of mobiele telefoons/PDA’s aanschaffen er vooraf niet of nauwelijks is gedacht aan de afvoer van de oude apparatuur. Apparatuur verhuist naar de kelder of wordt als ‘grof vuil’ aangeboden aan de vuilnisman. Wij vinden dat het anders kan, of sterker geformuleerd, anders moet!

ITdonations is een onafhankelijke stichting die als doel heeft verouderde en/of afgeschreven apparatuur duurzaam en verantwoord af te voeren. De opbrengst van deze apparatuur wordt voor de volle 100% geschonken aan een goed doel. SOS Kinderdorpen, Right to Play en de Vogelbescherming onderhouden een duurzame relatie met ITDonations. Met de donaties uit het bedrijfsleven hebben zij al diverse projecten kunnen uitvoeren. Maar u kunt samen met uw medewerkers ook zelf een goed doel selecteren!

Ook uw bijdrage leveren aan een betere wereld en behoud van het milieu? Wordt dan donateur en schenk uw verouderde apparatuur aan ITdonations! ABN-AMRO, Canon, het UMC en Nutricia gingen u al voor.

Via een formulier op de website www.itdonations.nl kunt u uw apparatuur aanbieden. Als de waarde van de apparatuur die wordt geschonken €3000.- of meer bedraagt (waarde 1 partij), dan wordt deze kosteloos opgehaald en verwerkt.

Heeft u vragen, aarzel dan niet om contact op te nemen met Claudia Vink!
Zij weet alles van ITdonations en assisteert u graag.

claudia@itdonations.nl

Verstreken tijd: 17 jaar en 72 dagen
NEG-ITSolution.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euINFLUX PRwww.whizpr.nl