www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (17 jaar en 64 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Priox implementeert service management suite bij Formido Bouwmarkten

De Meern, 1 september 2009 – Priox, leverancier en ontwikkelaar van oplossingen op het gebied van ITIL-servicemanagement en keten- en regiemanagement, heeft onlangs bij Formido Bouwmarkten B.V. de Priox Service Management Suite geïmplementeerd. De suite wordt door Formido ingezet voor de stroomlijning van de communicatie tussen de bouwmarkten en de servicedesk van het hoofdkantoor. Het hoofdkantoor ondersteunt 86 bouwmarkten met deze oplossing.

Voorheen werd door Formido ook gebruik gemaakt van een service beheertool, deze was echter niet langer toereikend. Vragen en klachten van de bouwmarkten komen nu binnen op de servicedesk, waar deze in de suite van Priox worden opgenomen. Op deze manier kan het hoofdkantoor de vragen veel sneller en dus kostenefficiënter beantwoorden. Door de rapportagemogelijkheid krijgt het hoofdkantoor inzicht in de meest gestelde vragen en de status van opdrachten. Dit leidt voor de organisatie tot verhoging van de effectiviteit van vragenbehandeling. Formido heeft voor de Priox Service Management Suite gekozen vanwege de overzichtelijke dashboards en rapportages en de koppeling met een user portal. Door de ontwikkeling van de user portal kunnen de vestigingen eigen calls plaatsen en hoeft er niet meer over en weer gemaild te worden.

“De Priox Service Management Suite is onderscheidend in zijn soort door de hoge gebruiksvriendelijkheid”, aldus Hans van der Zande, Senior Systeembeheerder bij Formido Bouwmarkten. “De oplossingen van andere service management aanbieders waren teveel geënt op IT en bij Priox hebben we de vrijheid om de suite naar onze eigen wens in te richten. Ook de duidelijke realtime dashboards waren voor ons doorslaggevend om te kiezen voor deze partij. Mede door de snelle implementatie en de goede samenwerking is dit project succesvol te noemen.”



Over Formido
Formido is een franchiseorganisatie in de bouwmarktbranche en behoort met 86 vestigingen tot de vier grootste bouwmarktketens van ons land. U komt de Formido vestigingen met name tegen in de stedelijke randgebieden of in een dorp bij u in de buurt. Het hoofdkantoor is gevestigd in Nijkerk en verzorgt de ondersteuning voor alle Formido bouwmarkten. Formido is onderdeel van de doe-het-zelf tak van Maxeda. Meer informatie is te vinden op www.formido.nl

Over Priox
Priox levert de Priox Service & Outsourcing Management Suite. Een geavanceerd service en outsourcing management platform waarbij de geboden functionaliteit via de windows client 100% gelijk is aan de web client. Priox is gebaseerd op de open.Net technologie en biedt overzichtelijke dashboards waarmee organisaties regie kunnen voeren over de prestaties van zowel interne als externe service providers. Priox combineert de data uit de diverse servicedesk applicaties en koppelt deze gegevens aan de bedrijfsdoelstellingen. En daarmee is Priox de eerste dynamische outsourcing management tool in zijn soort. Priox is ontworpen door een team enthousiaste experts op het gebied van ITIL-ISO/IEC20000, Cobit en Sarbanes Oxley. Omdat Priox communicatie afhandelt via XML berichten, kunnen alle mogelijke programma’s die ook XML ondersteunen eenvoudig worden gekoppeld. Kijk voor meer informatie op www.priox.nl.

Voor aanvullende informatie kunt u contact opnemen met:
Marcommit PR
Ingeborg Schrijver
035-5822730
priox@marcommit.nl

Verstreken tijd: 17 jaar en 64 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Priox contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euINFLUX PR