www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRINFLUX PRwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (17 jaar en 27 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Lubbers De Jong

Robin Eggenkamp wint Apple Student Scholarship

M4N-talent uitverkoren tot deelnemer World Wide Developers Conference

Amsterdam, 2 juni 2009 --- Robin Eggenkamp van affiliate netwerk M4N heeft een Apple Student Scholarship gewonnen. Hij is door Apple uitgenodigd om deel te nemen aan zijn World Wide Developers Conference (WWDC). Deze vijfdaagse conferentie vindt plaats van 8 tot en met 12 juni in San Francisco.

De conferentie staat volledig in het teken van softwareontwikkeling voor de verschillende platformen van Apple, zoals de iPhone en de Mac. Ontwerp van de software, de nieuwe iPhone 3.0 firmware en de toekomst van Apple zijn enkele onderwerpen die op de agenda staan.

Eggenkamp volgt de master Software Engineering aan de Universiteit van Amsterdam en werkt daarnaast als junior Java developer bij M4N. Als fervent Apple-gebruiker verdiept hij zich in de ontwikkeling van iPhone-applicaties. Mede als gevolg daarvan is hij uitgenodigd als een van de 400 mensen wereldwijd om deel te nemen aan het Scholarship en af te reizen naar de Verenigde Staten.

In 2008 won Eggenkamp met zijn M4N-collega Arjan Tijms het eerste Nederlandse iPhone Dev Camp met de iPhone Mouse, een applicatie waardoor de iPhone als muis te gebruiken is. Momenteel werkt hij aan de ontwikkeling van een nieuwe applicatie voor de iPhone, FeedCount.

Eggenkamp is verheugd met de prijs: ‘Dit is een unieke kans. Ik sta straks tussen ruim duizend experts van Apple! Het lijkt me geweldig met ze te kunnen discussiëren en mijn kennis te verbreden.’ Ook Klaas Joosten, oprichter van M4N, is blij voor zijn talentvolle pupil. ‘Robin is een klasse apart. Wij zijn blij dat hij deel uitmaakt van ons team dat verantwoordelijk is voor vele technische hoogstandjes’, zegt Joosten.

Circa 5.000 deelnemers hebben zich aangemeld voor de conferentie waar ze kunnen kiezen uit ruim 200 sessies. Voor de winnaars van de Scholarship is er tevens een Career Fair. Voor meer informatie, zie: developer.apple.com/wwdc/ en developer.apple.com/wwdc/students/faq.html

Over M4N
M4N heeft als missie om het zoeken, vinden en kopen van producten op internet gemakkelijker te maken. M4N bereikt dit door een netwerk van website eigenaren, affiliates genoemd, te koppelen aan aanbieders van producten op internet. Het bedrijf ziet de affiliates als distributiekanaal: zij maken informatie (commercieel en niet commercieel) namelijk toegankelijk voor specifieke doelgroepen en linken naar de juiste plekken op de vaak uitgebreide websites van adverteerders. Met M4N kunnen zowel affiliates als adverteerders beter op het online koopproces afstemmen door middel van goede statistieken en promotiemateriaal. Voor meer informatie, zie: Affiliate netwerk voor adverteerders en exploitanten.

Voor meer informatie voor de pers
Lubbers & De Jong
Anke van Heerebeek
020 421 0565
anke@l-dj.nl

M4N
Thomas Joosten
020 - 758 19 00
thomas.joosten@m4n.nl

Verstreken tijd: 17 jaar en 27 dagen
PR contact  

Logo Lubbers De Jong
M4N contact  

0900 040 02 94
m4n@m4n.nl
www.m4n.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.deepr.nlProgressCommunications.eu