ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (17 jaar en 20 dagen geleden)

Tieto maakt YouTube geschikt voor televisie

Nederlands expertisecentrum maakt internetservice geschikt voor televisie

Amersfoort, 19 mei 2009 – Tieto, expert op het gebied van klantinteractie, heeft de YouTube-service geschikt gemaakt voor gebruik op televisie. Het expertisecentrum in Nederland heeft daartoe de YouTube-service in CE-HTML gebouwd en geavanceerde navigeermenu’s ontwikkeld.

De nieuwste generatie tv´s hebben geen set-top box naar de scart- of hdmi-aansluiting meer nodig, maar maken het internetsignaal dat binnenkomt via ethernet of wifi, zelf geschikt voor het televisiescherm. Vervolgens beschikt de televisie over een browser. De pagina´s worden opgemaakt in ´Consumer Electronics´ CE HTML volgens de OIF-standaard, met bijvoorbeeld grote knoppen. Tieto heeft veel kennis en ervaring op het gebied van mens-beeldscherminteractie. In de opmaak van de navigeermenu´s, is die kennis toegepast om de You Tube-service voor tv, geschikt te maken voor de afstandsbediening als invoermedium. Een gebruiker van internettelevisie, ziet de uitbreiding als een additionele internet-toets op zijn afstandsbediening, die het internet-portaal opent.

Eindgebruiker
Jeroen de Bruin, Practice Manager Tieto Digital Service Design zegt: “Televisiekijken verandert snel van passief naar actief. Een service als YouTube is van groot belang voor het slagen van internettelevisie. Met onze ontwikkeling is het mogelijk om samen YouTube-films op televisie te kijken, in plaats van alleen, of met anderen die over je schouder mee gluren op het computerscherm. Het ontwerp van een goede service als deze, gaat dan ook veel verder dan het optimaliseren van de pagina-inhoud en de navigatie tussen schermen. De nadruk ligt op de eindgebruiker: wat wil die bereiken in verschillende situaties. Wij gaan op de stoel van de eindgebruiker zitten. Vanuit die positie ontwikkelt Tieto haar oplossingen.”

Eerste project
Tieto heeft het eerste project op het gebied van internettelevisie onlangs succesvol afgerond. Tieto heeft voor een leverancier van consumentenelektronica het advies, ontwerp en de bouw in CE HTML van de YouTube-service voor internettelevisie verzorgd. Uit testen door de gebruikerstestgroep is gebleken dat de YouTube-service zeer hoog wordt gewaardeerd. Tieto heeft voor internettelevisies een visueel aantrekkelijk ontwerp gemaakt, dat bij uitstek geschikt is voor weergave op internettelevisie en voor bediening met de afstandbediening.

Over Tieto
Tieto Digital Transformation & Consulting (DTC) adviseert grote ondernemingen over het klantvriendelijk en efficiënt bedienen van grote aantallen klanten. Tieto DTC is daarbij een ervaren gesprekspartner en biedt innovatieve oplossingen en services die zorgen voor het optimaliseren en integreren van de diverse klantcontact kanalen, zoals selfservice portals en contactcenters. Tieto DTC ontwikkelt hierbij het servicedesign, implementeert de contactcenter- en webomgeving en zorgt daarbij voor het stroomlijnen van de achterliggende bedrijfsprocessen. Wereldwijd ontwikkelen 800 Tieto experts service- en sales-oplossingen vanuit het oogpunt van de consument. Tieto´s hoofdkantoor bevindt zich in Finland en de onderneming heeft 16.000 medewerkers in bijna 30 landen.

Voor meer informatie:

Tieto Digital Transformation & Consulting
Martijn Feekes
t: (033) 453 62 00
e: martijn.feekes@tieto.com

PublieksWerk B.V.
Marije Verdouw
t: (020) 486 21 39
e: tieto@publiekswerk.nl

Verstreken tijd: 17 jaar en 20 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
Logo Schneider Electric
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103693 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17425 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euINFLUX PR