www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (17 jaar en 58 dagen geleden)
Bedrijf:

KPC Groep introduceert Playing for Success

Succesvolle Britse aanpak onderpresterende leerlingen nu ook in Nederland

‘s-Hertogenbosch, 18 maart 2009- Playing for Success, een Brits leerconcept dat uiterst succesvol is bij de aanpak van onderpresterende kinderen, komt naar Nederland. Het naschoolse programma wordt door onderwijsadviesbureau KPC Groep geïntroduceerd bij betaald voetbalclubs die onderdak willen bieden aan een Playing for Success leercentrum. In samenwerking met lokale onderwijsorganisaties en gemeenten, wil KPC Groep op termijn jaarlijks 18.000 kinderen van 9 tot 14 jaar een leerachterstand van een half tot anderhalf jaar laten inlopen.

Playing for Success maakt gebruik van de aantrekkingskracht van het betaald voetbal. Het stadion, het topsportklimaat en het succes van de voetballers dragen allemaal bij aan een omgeving die kinderen uitdaagt, stimuleert en prikkelt tot betere leerprestaties. Playing for Success noemt dat: Leren met een WOW-factor.

Leerlingen volgen onder intensieve begeleiding tien weken lang één middag per week een programma dat bestaat uit activiteiten als het maken van een wedstrijdverslag, het berekenen van de oppervlakte van het voetbalveld of het interviewen van een speler: opdrachten die aan het stadion en het voetbal zijn gerelateerd en bijdragen aan de taal- en rekenontwikkeling en de computervaardigheden van leerlingen.

Onderzoek
Playing for Success heeft zich in Engeland ruimschoots bewezen. Het leerconcept wordt daar sinds 1997 in praktijk gebracht. Brits onderzoek wijst uit dat leerlingen een half tot anderhalf jaar leerachterstand kunnen inlopen. “Unieke resultaten”, vindt projectmanager Irene de Kort van KPC Groep. “De bereidheid van onderwijspartijen, gemeentelijke instellingen en betaald voetbalorganisaties om aan het project in Nederland mee te doen, is dan ook groot. Het gaat om lokale initiatieven die door KPC groep worden begeleid en gemonitord. De resultaten in Engeland bieden immers geen garantie voor het succes van Playing for Success in Nederland.”

Primeur voor FC Zwolle
FC Zwolle heeft de primeur. Daar is de eerste groep leerlingen inmiddels aan de slag. PSV, Vitesse en ADO Den Haag openen in de komende maanden een leercentrum. De komende jaren hoopt KPC Groep alle betaald voetbalorganisaties voor het project te interesseren. Irene de Kort: “Als dat lukt, kunnen we jaarlijks zo’n 18.000 onderpresterende leerlingen helpen.”

Over KPC Groep
Onderwijsadviesbureau KPC Groep is partner bij het verbeteren van onderwijs en opleiden. Tot de opdrachtgevers behoren organisaties voor onderwijs en opleiding, bedrijven, non-profit instellingen en overheden. Expertisegebieden van KPC Groep zijn leren en leerconcepten, personeels- en organisatieontwikkeling, bestuur, management en bedrijfsvoering en doorlopende leer- en zorglijnen. Gericht op de onderwijspraktijk en actuele wetenschappelijke inzichten, vertaalt KPC Groep nieuwe kennis en inzichten naar praktische toepassingen voor het onderwijs- en opleidingsveld.

Bij Playing for Success Nederland vervult KPC Groep een faciliterende rol bij de lokale initiatieven en bij de landelijke uitrol. Daarbij horen ook de bewaking van de kwaliteit en de doorontwikkeling en verbreding van het concept.

Verstreken tijd: 17 jaar en 58 dagen
Playing for Su.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
Logo Schneider Electric
Logo HCC
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR