www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (17 jaar en 110 dagen geleden)
Bedrijf:

Adobe introduceert nieuwe Flash Lite Distributable Player

Contentaanbieders, ontwikkelaars en gebruikers van mobiele apparatuur profiteren van directe ‘over-the-air’-distributie

Amsterdam, 17 februari 2009 — Adobe® Systems Incorporated (Nasdaq: ADBE) heeft tijdens het GSMA Mobile World Congress de Adobe Flash Lite™ 3.1 Distributable Player, een nieuwe mobiele runtime, aangekondigd. Met de nieuwe speler kunnen ontwikkelaars en contentaanbieders op Flash-gebaseerde applicaties creëren die met de runtime installer direct gedistribueerd kunnen worden naar miljoenen open OS-apparaten voor een betere ‘on-device’ gebruikerservaring. De Distributable Player is direct beschikbaar als publieke Bèta en ondersteunt aanvankelijk Nokia S60- en Windows® Mobile-apparaten.

De Adobe Flash Lite 3.1 Distributable Player biedt nieuwe mogelijkheden voor het leveren en monitoren van op Flash-gebaseerde mobiele applicaties. Door gebruik te maken van de nieuwe runtime, maken aggregators – zoals GetJar, Thumbplay en Zed – het mogelijk voor contentaanbieders om hun applicaties via het web te leveren aan mobiele gebruikers. Contentontwerpers kunnen er ook voor kiezen om hun applicaties te promoten en distribueren via hun eigen bestaande distributiekanalen. Voorbeelden van merken en contentaanbieders die al gebruik maken van de Distributable Player zijn Accuweather, Dolce & Gabbana, Digital Chocolate, Disney, Finetune, Gazzetta dello Sport, Nespresso en Uclick.

“De Distributable Player heeft hetzelfde distributiemodel als onze Flash Player voor de desktop”, zegt David Wadhwani, general manager en vice president, Platform Business Unit bij Adobe. “Met deze nieuwe runtime en Adobe’s populaire authoring tools kunnen Adobe Flash Platform-ontwikkelaars hun creativiteit de vrije loop laten en nieuwe, innovatieve games en andere mobiele applicaties ontwikkelen. Ze bereiken hiermee een veel breder publiek via verschillende schermen en platformen.”

De Distributable Player is de eerste stap richting het leveren van een runtime die altijd en overal ‘over-the-air’ geüpdate kan worden, een doelstelling zoals geformuleerd door het Open Screen Project. Dit project, aangekondigd in mei 2008, is in het leven geroepen om een consistente runtime-omgeving te leveren op televisies, desktops, mobiele apparaten en andere consumentenelektronica. Het initiatief wordt geleid door Adobe en meer dan 20 grote partners uit de industrie nemen deel. Zij werken samen om webcontent en op zichzelf staande applicaties te leveren op verschillende apparaten waarbij gebruik gemaakt wordt van de mogelijkheden van het Adobe Flash Platform.

Beschikbaarheid en ontwerpwedstrijd
De Distributable Player ondersteunt ‘over-the-air’ downloads voor consumenten in de Verenigde Staten, Groot-Brittannië, Spanje, Italië en India. Hier komen in de loop van de tijd meer landen bij. Ontwerpers van over de hele wereld kunnen Flash-applicaties ontwikkelen met de gratis Bèta die te downloaden is via www.adobe.com/go/distribute. De runtime is onderdeel van een oplossing die autorisatieondersteuning bevat uit Adobe Creative Suite® 4 en de Adobe Mobile Packager. Dit is een desktop-tool waarmee ontwikkelaars een SWF-bestand geschikt kunnen maken voor een Windows Mobile- of een Nokia S60-installatiebestand.

Daarnaast kondigen Adobe en Nokia het Open Screen Project Fund aan om de ontwikkeling van mobiele applicaties gebaseerd op het Flash Platform aan te moedigen. Adobe sponsort ook de Flash Lite Developer Challenge. Dit is een wedstrijd die de ontwikkeling van rijke mobiele applicaties een extra stimulans geeft. Kijk voor meer informatie op www.flashlitedeveloperchallenge.com.

BERICHT VOOR DE REDACTIE:

Een PDF van dit persbericht vindt u hier: www.adobe.com/nl/aboutadobe/pressroom/pr/feb2009/MWC_FlashLite.pdf

Over Adobe Systems Incorporated
Adobe zorgt voor een revolutie in de manier waarop er in de wereld wordt omgegaan met ideeën en informatie, op elk moment, elke plaats en via elk medium. Ga voor meer informatie over Adobe naar www.adobe.nl, www.adobe.be of www.adobe.com.

###

© 2009 Adobe Systems Incorporated. All rights reserved. Adobe, the Adobe logo, Flash, Flash Lite, Creative Suite, are either registered trademarks or trademarks of Adobe Systems Incorporated in the United States and/or other countries. All other trademarks are the property of their respective owners.

Verstreken tijd: 17 jaar en 110 dagen
Adobe Systems .. contact  

+ 31 20 65 11 200
www.adobe.com/nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
Logo Schneider Electric
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103678 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17420 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.whizpr.nl