ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRINFLUX PRINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (18 jaar en 149 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Lubbers De Jong

zanox breidt affiliate marketing uit met Performance Based Search Marketing

Nesrin Gökmen aangesteld als nieuwe search engine marketeer

Amsterdam – 15 december, 2008 – zanox, toonaangevend aanbieder van performance based online marketing, heeft Nesrin Gökmen aangesteld als Search Engine Marketeer. Met deze aanstelling geeft zanox de aanzet tot de nieuwe afdeling performance based search marketing.

Gökmen heeft ruime ervaring in de online marketing branche en is daarmee een grote aanwinst voor het affiliate marketing netwerk. Tijdens haar studie Communicatie/ Designmanagement was zij als sales medewerker werkzaam bij marketingbureau Direct Force. Online-ervaring deed ze op bij zoekmachine-specialist Wazooky waar zij drie jaar werkzaam was.

Adverteerders en publishers kunnen bij zanox zoekmachinecampagnes opzetten waar niet alleen voor de clicks wordt vergoed. Daarnaast is Gökmen verantwoordelijk voor een effectieve inzet van searchtools met nieuwe mogelijkheden voor het doormeten van campagneresultaten. Op deze manier moet Gökmen bijdragen aan de groei van het affiliate netwerk van zanox.

“We verheugen ons op de samenwerking met Nesrin”, zegt Roger Kenbeek, Country Manager bij zanox Benelux. “Met haar kennis en ervaring op het gebied van search engine marketing zal zij een positieve impuls geven aan onze performance based campagnes. Voor zanox betekent dit de uitbreiding van onze affiliate marketing activiteiten.” Gökmen: “Het is voor mij een grote uitdaging om aan de slag te gaan bij een toonaangevend en internationaal bedrijf als zanox. Met wereldwijde naam op het gebied van performance based marketing is zanox de ideale omgeving om mijn kennis in te zetten.”

(251 woorden)

BERICHT VOOR DE REDACTIE

Belangrijke links:

zanox afflilate marketing: www.zanox.com/en/publisher/products/prm.html
zanox landing page optimalisatie: www.zanox.com/en/landingpages
zanox Web Services: www.zanox.com/en/publisher/products/web_services.html
zanox blog: www.zanox.xom/en/blog

Over zanox
zanox is wereldwijd marktleider in global performance based marketing. Via het internationale affiliate netwerk koppelt zanox meer dan tweeduizend advertisers aan meer dan een miljoen publishers, die gebruikmaken van alle vormen van online marketing channels: affiliate marketing, search marketing, e-mailmarketing, shopping- en loyaltyprogramma’s. zanox werkt onder meer voor Martinair, KPN, Amazon, T-Mobile, Esprit, Otto, TUI, Lycos en Citibank.

Sinds de oprichting in 2000, door bestuursleden Thomas Hessler, Heiko Rauch en Jens Hewald, is zanox uitgegroeid tot een bedrijf met meer dan 350 werknemers en veertien kantoren, verdeeld over Europa, Azië en Noord-Amerika. Vanuit Amsterdam is zanox Benelux sinds mei 2006 actief op deNederlandse markt. Sinds mei 2007 maakt zanox deel uit van Axel Springer AG, Berlijn, en PubliGroupe AG, Lausanne.

Meer informatie vindt u op www.zanox.nl

Voor meer informatie en fotomateriaal kunt u kijken op www.lewiswire.com/nl/lewiswire/zanox/c/457 of contact opnemen met:
Ilona de Bok / Eveline Boom van LEWIS PR:
Tel: + 31 (0) 40 235 46 00 Fax: + 31 (0) 40 235 46 01
Email: zanox@lewispr.com Web: www.lewispr.com

Verstreken tijd: 18 jaar en 149 dagen
PR contact  

Logo Lubbers De Jong
ZANOX Benelux contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo KnowBe4
Logo HeadFirst Group
Logo Deel
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103930 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17593 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.deepr.nl