www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (18 jaar en 138 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Progress Communications

LaCie CurrenKey: nieuwe USB-producten met een onbetaalbaar design

  • Tot 8 GB aan dataopslag in de portemonnee
  • Zonder installatie direct te gebruiken, voor elk platform
  • Kan tegen een stootje, snel en betrouwbaar
  • Bekende 5.5 designers verandert voorgoed het uiterlijk van USB 2.0-opslag
Amsterdam,4 december 2008 ? LaCie introduceert de opvallende LaCie CurrenKey USB-flashdrives. Deze opslagapparaatjes zijn zo compact, dat ze makkelijk in een broekzak of portemonnee passen. Het ontwerp van de snelle USB 2.0-drives is geïnspireerd op muntgeld.

De gerenommeerde ontwerpers van studio 5.5 tekenden voor het ontwerp van de LaCie CurrenKey. Door eenvoudigweg te draaien aan de rand is de ‘munt’ te openen. Dit elegante en veilige ontwerp zorgt ervoor dat een gebruiker de USB-connector snel kan vrijmaken en verbergen. Om de dataveiligheid te waarborgen, is de LaCie CurrenKey voorzien van een schokbestendig, metalen omhulsel. De gebruiker is hierdoor ook onderweg verzekerd van veilige dataopslag.

LaCie levert de LaCie CurrenKey in twee varianten. De zilveren USB-munt heeft een maximale opslagcapaciteit van 8 GB, terwijl gebruikers tot 4 GB aan informatie op de bronzen munt kunnen opslaan. De LaCie CurrenKeys bieden de maximale opslagsnelheid van USB 2.0: tot 480 Mbit/sec.

Beide LaCie CurrenKeys zijn geschikt voor Windows, Mac en Linux. Daarnaast ondersteunen ze USB 1.1, waardoor gebruikers met oudere computers profiteren van alle mogelijkheden van de LaCie CurrenKeys.

De LaCie CurrenKeys hebben al de prestigieuze ‘Design Observeur 09’ award ontvangen van het Agency for the Promotion of Industrial Creation in Parijs. Deze organisatie prees de producten als “een innovatief ontwerp met een krachtige en onderscheidende identiteit.”

Prijs en beschikbaarheid
De LaCie CurrenKeys-flashdrives zijn wereldwijd verkrijgbaar via de webshop van LaCie en LaCie Resellers+.

Prijzen (inclusief btw)
LaCie CurrenKey Flash USB Key 4GB € 24,90
LaCie CurrenKey Flash USB Key 8GB € 39,90

Voor meer informatie: www.lacie.nl.

Over 5.5 designers
De 5.5 designers-studio ontving de ‘Grand Prix de la creation’ van het gemeentebestuur van Parijs. De studio richt zich op onderzoek en consultancy. Vanaf de oprichting in 2002 heeft de studio zich beziggehouden met diverse projecten, waaronder elektronica, openbare gelegenheden en huishoudelijke producten. 5.5 designers kenmerkt zich door eenvoud en humor, en heeft een uitgebreide klantenlijst waarop belangrijke Franse en internationale merken staan. Klanten zijn onder andere Baccarat, Bernardaud, Centre Pompidou en LaCie.

Over LaCie
LaCie is de wereldwijd toonaangevende producent van randapparatuur voor gegevensopslag voor pc- en Macintosh-systemen. Het bedrijf levert via een gespecialiseerd dealernetwerk innovatieve oplossingen voor creatieve professionals die gebruikmaken van multimediatoepassingen (grafisch, audio, video, webdesign en digitale fotografie). De producten van LaCie onderscheiden zich door het originele design van ontwerpers als Philippe Starck, Design by F.A. Porsche, Neil Poulton, Ora-Ïto, Karim Rashid, Sam Hecht en 5.5 designers. LaCie heeft vestigingen in de Verenigde Staten, Europa en Japan, en is genoteerd aan de Paris Nouveau Marché (code 5431). Voor meer informatie: www.lacie.nl.

# # #

Foto’s in hoge resolutie vindt u op www.lacie.com/nl/products/images/.

Voor meer informatie, en testverzoeken:

Progress Communications
Inger Hund
Telefoon: 020-363 11 52
E-mail: inger@progresscommunications.nl
www.progresscommunications.nl

LaCie
Ward Bauwens
Telefoon: 0900-2252243
E-mail: wbauwens@lacie.com
www.lacie.nl

Verstreken tijd: 18 jaar en 138 dagen
PR contact  

Logo Progress Communications
LaCie Benelux contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo KnowBe4
Logo HeadFirst Group
Logo Deel
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103930 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17593 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlINFLUX PR