www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (18 jaar en 144 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

Document Dialog start met onafhankelijke Business Consultancy Unit

Bunnik, 20 november 2008 – Document Dialog, leverancier van oplossingen voor documentintensieve organisaties, heeft een onafhankelijke unit opgezet, die professionele diensten en consultancy aan gaat bieden op het gebied van business-gerelateerde vraagstukken. Met deze Consultancy Unit voldoet Document Dialog aan de steeds grotere vraag van klanten naar een partij die actief meedenkt over het optimaliseren van de gehele documenthuishouding, specifiek vanuit het business perspectief. De consultants kunnen vertrouwen op hun uitgebreide zakelijke ervaring, die ze hebben opgedaan in uiteenlopende branches.

De nieuwe unit profiteert van de uitgebreide kennis en ervaring die Document Dialog in de loop der jaren heeft opgebouwd. Het is een zelfstandige eenheid binnen het bedrijf, waardoor ze volledig productonafhankelijk kunnen adviseren, zowel op het gebied van bedrijfsprocessen als op het vlak van softwareoplossingen.

De specialisten van de Business Consultancy Unit verlenen advies aan documentintensieve organisaties en dit zowel op strategisch, tactisch als operationeel niveau. Het bedrijf wordt immers steeds meer gevraagd om op strategisch niveau mee te denken over documentoplossingen. De business consultants houden zich daarnaast bezig met coaching, het in kaart brengen van trends en het inrichten van bedrijfsprocessen rond productie en beheer van grote volumes aan documenten. Denk hierbij aan Shared Service organisaties met de focus op zowel de interne als externe doelstellingen.

Ton van Raaij, General Manager Benelux van Document Dialog is opgetogen: ”Ons bedrijf evolueert steeds meer van het leveren van producten naar het aanbieden van totaaloplossingen voor het beheer van documenten. Hierbij spelen consultancy en het aanbod van extra professionele diensten een zeer belangrijke rol. Ik ben er dan ook van overtuigd dat de zelfstandige Business Consultancy Unit, onder leiding van Ton Smeele, bijdraagt aan het verdere succes van onze business.”



Over Document Dialog
Document Dialog adviseert over en levert oplossingen voor het produceren, digitaliseren, archiveren, beveiligen en presenteren van documenten via alle mogelijke media (multi-channel). De naam van het bedrijf zegt meteen waarom het gaat: "Let's Talk About Your Documents -- Let Your Documents Do The Talking". De klanten van Document Dialog zijn documentintensieve organisaties, op zoek naar ondersteuning bij de planning, de implementatie en het beheer van krachtige en schaalbare documentsystemen ter ondersteuning van hun klantgerichte bedrijfscommunicatie. Het hoofdkantoor van Document Dialog is gevestigd in Bunnik, daarnaast zijn er vestigingen in België en Duitsland. Meer informatie over Document Dialog is te vinden op: www.documentdialog.com

Voor aanvullende informatie kunt u contact opnemen met:

Voice-pr
Purdey Horbach, telefoon +31 (0)35-543 54 94
documentdialog@voice-pr.nl

Document Dialog
Karine Copier, telefoon +31 (0)30 - 656 61 49
karine.copier@documentdialog.com

Verstreken tijd: 18 jaar en 144 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Document Dialo.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl