www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (18 jaar en 124 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: TEAM LEWIS

‘Samenwerken is Scoren’ tijdens IFS Conferentie 2008

Eindhoven, 30 oktober 2008 – Donderdag 20 november viert IFS Benelux haar 10-jarig bestaan en het 25-jarig bestaan van IFS AB tijdens de IFS Conferentie. Diverse sprekers uit de IFS organisatie en de klantenkring gaan in op het centrale thema ‘Samenwerken is Scoren’. De IFS Conferentie vindt plaats in DeFabrique te Utrecht.

Samenwerken is Scoren
Dit jaar staat het thema ‘Samenwerken is Scoren’ centraal. De gastheer dit jaar is Joop Alberda en hij weet alles van samenwerken én scoren. Joop vergaarde roem als coach van het Nederlandse gouden volleybalteam van Atlanta 1996 en hielp in de RVU-reeks 'Werk zat?!' acht mensen aan een nieuwe carrière. Hij zal de deelnemers met passie en enthousiaisme leiden door een boeiend en afwisselend programma.

IFS-ontwikkelingen
Naast Alberda vertelt managing director Wilfried Gschneidinger van IFS Central Europe over de ontwikkelingen van IFS AB en IFS Benelux in het afgelopen jaar en vertellen een aantal IFS-klanten hoe ze binnen hun organisatie werken met IFS Applications.

Aan het eind van de dag is er voor liefhebbers gelegenheid in teamverband te karten op één van de langste indoorbanen van Europa, afgesloten met een informeel buffet en een drankje.

De IFS Conferentie vindt plaats bij DeFabrique in Utrecht. U bent van harte welkom vanaf 10:00 uur. Meer informatie over het programma, de sprekers en de inschrijfmogelijkheden is te vinden op www.ifsworld.com/nl. Deelname aan de conferentie is gratis.

(234 woorden)

Over IFS
IFS is een in 1983 opgericht en beursgenoteerd bedrijf (OMX STO: IFS), dat IFS Applications™ ontwikkelt, verkoopt, implementeert en onderhoudt. IFS Applications™ is een volledig geïntegreerd, uit componenten bestaand ERP-systeem, gebaseerd op SOA-technologie. IFS heeft meer dan 2.000 klanten in 54 landen en 2.600 medewerkers. Het bedrijf richt zich op luchtvaart & defensie, energie- & nutssector, productiebedrijven, procesindustrie, automobielindustrie, retail & groothandel en constructie, contracten & service management.

Meer informatie over IFS is beschikbaar op www.IFSNL.com.

NOOT VOOR DE REDACTIE
IFS Applications™ is een trademark van Industrial and Financial Systems, IFS AB. Alle andere gerelateerde bedrijven of productnamen zijn trademarks of geregistreerde trademarks van de eigenaars.

Neem voor meer informatie contact op met:
IFS Benelux B.V.
Renske van der Weijden
t: 040- 292 3292
e: renske.van.der.weijden@ifsnl.com

Verstreken tijd: 18 jaar en 124 dagen
IFS contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
Logo Van Harte Aanbevolen
Logo Vertiv
Logo reichelt elektronik
Logo Amazon Web Services
Logo Palo Alto Networks
Logo KnowBe4
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103811 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17514 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.deepr.nl