www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (18 jaar en 111 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Charly PR

Brocade lanceert nieuw management pack voor Microsoft System Center

Amsterdam, 8 september 2008 - Brocade introduceert een nieuw management pack voor Microsoft System Center. Deze oplossing biedt gebruikers volledige beheermogelijkheden voor hun Data Center Fabric en Host Bus Adapter (HBA). Ook biedt het management pack aanbevelingen om de systeemprestaties te optimaliseren.Het Brocade Management Pack for Microsoft System Center helpt IT-organisaties bij het monitoren van hun SAN-infrastructuur. Met de informatie die de oplossing biedt, kunnen zij data- en serverbronnen in gevirtualiseerde datacenters dynamisch optimaliseren.

“Klanten blijven vragen naar eenvoudiger en efficiëntere manieren om hun bedrijfskritische data te volgen en te beheren. De opkomst van virtualisatie en mobiliteit van virtuele machines heeft die vraag alleen maar versterkt”, zegt Harry Petty, Director of Marketing van de serverdivisie van Brocade. “Wij zijn enthousiast over de samenwerking met Microsoft in het leveren van beheeroplossingen die makkelijk inzetbaar zijn en inspelen op de hoge eisen voor wat betreft Quality of Service en Return On Investment.”

De nieuwe oplossing werkt direct samen met Performance and Resource Optimization (PRO), een feature van Virtual Machine Manager 2008. Daardoor is er meer inzicht en dynamisch management mogelijk van gevirtualiseerde infrastructuren in een gedeeld storagenetwerk. Door de realtime monitoring en herstelmogelijkheden van PRO kunnen IT-afdelingen snel reageren op gebeurtenissen die de prestaties aantasten of op een dreigende storing. Uiteindelijk zorgt de combinatie voor geoptimaliseerde applicatieprestaties, optimale dataverbindingen en gemeenschappelijk beheer van informatie.

De Brocade-oplossing is gebaseerd op de innovatieve Brocade Data Center Fabric-architectuur en HBA-beheermogelijkheden. Zo dicht Brocade de ‘virtualisatiebeheerkloof’ en stelt het klanten in staat de juiste beslissingen te nemen over het plaatsen, migreren of herconfigureren van applicaties, hardware en virtuele machines. Brocade biedt een compleet portfolio van producten voor het datacenter. Zij zorgen voor uitstekende prestaties, hoge betrouwbaarheid en optimaal gebruiksgemak.

“Wij zijn verheugd samen te werken met Brocade bij het leveren van nieuwe mogelijkheden binnen System Center die het infrastructuurbeheer vereenvoudigen en krachtige mogelijkheden bieden voor het dynamische, gevirtualiseerde datacenter”, zegt Zane Adam, senior director integrated virtualisation bij Microsoft.

De nieuwe oplossing is in het vierde kwartaal van 2008 beschikbaar. Meer informatie over de samenwerking tussen Brocade en Microsoft op het gebied van gevirtualiseerde omgevingen is beschikbaar op www.brocade.com/msvirt

Over Brocade Communications Systems, Inc.
Brocade is toonaangevend leverancier van netwerkstorageoplossingen voor het verbinden, delen en beheren van bedrijfsinformatie. Met Brocade-producten zijn organisaties beter in staat hun IT-infrastructuur te optimaliseren en een compliant databeheer te voeren. Meer informatie is te vinden op www.brocade.com of op te vragen via info@brocade.com.

Voor meer informatie:

Brocade Communications Systems
Ad Barghoorn
Telefoon: +31 (0)6 5168 2250
E-mail: Ad.Barghoorn@brocade.com

Lammers van Toorenburg Benelux PR
Paul Maris / Marije Perdon
Telefoon: +31 (0)30 656 50 70
E-mail: brocade@lvtpr.nl

Verstreken tijd: 18 jaar en 111 dagen
Brocade contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Infoblox
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo Geotab
Logo KnowBe4
Logo reichelt elektronik
Logo Odin Groep
Logo Becky.works
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Incubeta
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103547 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17340 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl