www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (18 jaar en 60 dagen geleden)
Bedrijf:

De kunst van het zien begint met Art SL: de nieuwe tv van Loewe

Amsterdam, 28 augustus 2008 – Vooruitstrevende en intelligente techniek en een strak, functioneel design: dit alles biedt Loewe Art, de nieuwste tv van Loewe. Deze televisie is een slank luxe-entertainmentcentrum. Door uitstekende beeld- en geluidskwaliteit gecombineerd met integratie van alle noodzakelijke componenten in de Loewe Art SL, wordt televisie kijken een nog groter genot.

De Art SL is de dunste Loewe ooit. Deze elegante tv heeft een diepte van maar 89,9 millimeter en een beelddiagonaal van 1,06 meter. Het unieke van deze televisie is, dat ze haar SlimLine niet te danken heeft aan afgeslankte functionaliteit. Want zowel de Art 47 SL Full HD+ 100 als de Art 42 SL Full HD+ 100 biedt alle comfort die nodig is voor een eersteklas thuisbioscoopervaring.

De Art 42 SL staat altijd garant voor ongeëvenaarde beeldweergave. Televisieliefhebbers genieten niet alleen van beelden in Full HD-resolutie met 1080 x 1920 pixels, maar ook van bijzonder vloeiende beeldovergangen. Dit dankt deze baanbrekende televisie aan haar 100Hz-technologie en 24p-bioscoopfilmweergave. Dat betekent meer bewegingsscherpte, zelfs bij supersnelle camerabewegingen. In de door Phoenix Design vormgegeven SlimLine-behuizing zijn ook de ontvangers voor DVB-T en DVB-C geïntegreerd. De ontvanger voor DVB-S (ontvangst via satelliet) is optioneel. HDTV-uitzendingen zijn te zien via de geïntegreerde HDTV-receiver zonder extra apparatuur te hoeven aansluiten. De Loewe Art bezit daarom ook het officiële HDTV 1080p-logo. Eveneens optioneel is de hardeschijfrecorder DR+ met een royale 250 GB capaciteit. Hiermee kunnen gebruikers tv-uitzendingen eenvoudig opnemen en in tijd verschoven bekijken – ook in HDTV-kwaliteit.

De Loewe Soundbox en de hoogwaardige versterkers met groot vermogen bewijzen dat ook bij een bijzonder slanke behuizing een briljante geluidskwaliteit mogelijk is. Dankzij de optionele Dolby-Digital/dts-module kunnen gebruikers de Loewe Art ook met geluidcomponenten van Loewe uitbreiden tot een tv-systeemconcept. Zo kunnen ze voor volledig surround-geluid de televisie bijvoorbeeld combineren met een Sound+ 5.1 Cinema System, zoals de Individual Sound Projector. In combinatie met de Blu-ray Player BluTech Vision komen de sterke kanten van de geïntegreerde 24p-bioscoopfilmweergave volledig tot hun recht. De Loewe Art staat daarmee garant voor trillingsvrij filmgenot in optimale resolutie en met indrukwekkend ruimtelijk geluid.

Loewe presenteert de Art-serie in twee kleuren en in twee toestelformaten: 42-inch en 47-inch, tijdens de Internationale Funkausstellung in Berlijn van 29 augustus tot en met 3 september 2008. Hiermee biedt Loewe nu ook buiten de Individual-Line een aantrekkelijke grootbeeld-lcd-tv aan. De nieuwe Loewe Art is de opvolger van de succesvolle Xelos-modellijn. Kortom: de nieuwe lijn biedt chique, strak vormgegeven toestellen met elegante looks in combinatie met een volmaakt geluid – uiteraard uitgerust met alle denkbare voorzieningen.

In beide kleurvarianten – Chroom Zilver en Hoogglans Zwart – ademt de Art-serie elegantie en stijl. De Loewe Art is als SlimLine-televisie uiterst geschikt voor wandmontage. Dankzij de geringe diepte hangt hij als een schilderij aan de muur. Hiervoor kunnen verschillende Loewe-wandhouders worden gebruikt.

Ook op een tv-meubel of midden in de ruimte slaat deze flatscreen-tv een uitgesproken goed figuur. Op de Floor Stand A 42/47 komen het bijna messcherpe zijprofiel en de mat gelakte achterwand bijzonder tot hun recht. Het optionele equipment board biedt ruimte voor randapparatuur, zoals de Blu-ray Player BluTech Vision. Met de draaibare Table Stand kan de Loewe Art bovendien elegant op tv-meubels of in wandkasten worden geplaatst. Hoe je het ook wendt of keert: de kunst van het zien begint met Loewe Art!

-Einde persbericht -

Noot voor de redactie:


Voor meer informatie en rechtenvrij fotomateriaal kunt u contact opnemen met:

Progress Communications
Inger Hund
Telefoon: +31 (0)20 363 11 52
E-mail: Inger@progresscommunications.nl

Loewe Opta Benelux NV
Sophie Hering
Telefoon: +32 (0)3 270 99 30
E-mail: Sophie.hering@loewe.be

Verstreken tijd: 18 jaar en 60 dagen
Loewe Opta Ben.. contact  

+32 (0)3 270 99 30
ccc@loewe.be
www.loewe.be

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR