www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (18 jaar en 39 dagen geleden)
Bedrijf:

Green Data Systems start met START SAVING programma

Deventer, 26 augustus 2008 – Green Data Systems maakt vandaag bekend met het START SAVING programma te starten.

Het energieverbruik en de milieu-impact van IT beperken is voor veel klanten een topprioriteit geworden. Om IT Partners te helpen die doelstelling bij klanten te bereiken heeft Green Data Systems het START SAVING programma ontwikkeld. Hiermee kunnen groene IT strategieën voor de inzet van IT worden geïmplementeerd en gemeten. Het programma is een platform voor IT Partners; voor IT Resellers en fabrikanten.

Uit marktcijfers blijkt dat de energie kosten bij servers en storage als het gaat om stroom- en koelingkosten sterk stijgen. Volgens de laatste cijfers van IDC wordt van elke euro die door klanten wordt uitgegeven aan Servers en Storage 50 cent besteed aan energie.

“Het START SAVING programma is onderdeel van ons Green IT Provider Programma. Het nieuwe programma is gebaseerd op de GREEN SCAN van Green Data Systems.”, aldus Wessel Graatsma, CEO van Green Data Systems.

De GREEN SCAN brengt in kaart waar en hoe de organisatie kan besparen op energie en papier door middel van ICT. Met behulp van onze softwaretool, maakt de scan inzichtelijk welke hard- en software zich binnen de organisatie bevinden en hoe deze efficiënt kunnen worden ingezet. Door het nemen van relatief eenvoudige maatregelen zoals het vervangen van oude PC’s voor meer energiezuiniger types, het automatisch uitschakelen van printers en PC’s (powermanagement instellingen), het terugbrengen van het aantal printers en het door middel van virtualisatie terugbrengen van het aantal servers een besparing kan realiseren van 30-40% op haar energiekosten ten opzichte van het huidige verbruik. Deze besparing in kilowatt uur per jaar komt overeen met een CO2 reductie van vele tonnen.

Het programma wordt ondersteund door een aparte website: www.startsaving.eu

Over Green Data Systems
Samen met fabrikanten zoals o.a. Hitachi, Lefthand Networks, Brocade, Quantum en CommVault die door Green Data Systems worden vertegenwoordigd als hun ‘channel managing partner’ biedt Green Data Systems eco-vriendelijke data oplossingen en diensten.

Voor meer informatie: www.greendatasystems.com

Deelnemers aan The Green Grid delen de opvatting dat efficiënt energiegebruik in datacenters momenteel het belangrijkste aandachtspunt is voor technologieaanbieders en hun klanten. Dit heeft niet alleen te maken met de exponentiële stijging van de kosten voor energievoorziening en koeling over de afgelopen jaren. Het hangt ook samen met de klantvraag die zo snel stijgt, dat hieraan niet te voldoen is met het huidige aanbod van schone, betrouwbare energie op veel plaatsen in de wereld.

** Noot voor de redactie ** Afzender van dit persbericht is:
Green Data Systems
, Ilona Smid, marketing, T. +31 (0)570 528 700
E. ismid@greendatasystems.com , W. www.greendatasystems.com

Media contact:
Ilona Smid, Green Data Systems Netherlands
+31 570 528 700
ISmid@GreenDataSystems.com

Vincent Marescau, Green Data Systems Belgium/Luxembourg
+32 475 933 952
VMarescau@GreenDataSystems.com

Green Data Systems en logo’s zijn handels- en merknamen van Green Data Systems bv.

Verstreken tijd: 18 jaar en 39 dagen
GREEN DATA SYS.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo KnowBe4
Logo HeadFirst Group
Logo Deel
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103930 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17593 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.deepr.nlINFLUX PRwww.deepr.nl