www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (18 jaar en 37 dagen geleden)
Bedrijf:

ICT jurist lanceert dienstverlening in ICT-markt

mr. P.P. Bergers actief met Bergers Informaticarecht Consult (BIC)

BARENDRECHT, 25-08-2008 -- Bergers Informaticarecht Consult (BIC) gevestigd te Barendrecht, oorspronkelijk gestart in 1998 en opgericht door mr. Patrick Bergers, biedt haar dienstverlening nu actief aan, in de gehele ICT-branche en haar (eind)gebruikers. Mr. Bergers die 25 jaar actief in de ICT-markt is, waarvan de laatste 10 jaar als (hands on)jurist, stelt dat de meeste juristen, door de bank genomen, ware "digibeten" zijn, die wars zijn van enige vorm van techniek/ICT. Dit resulteert in de praktijk nog al eens, voor de specifieke ICT-materie, in het aan de hand nemen van de betreffende juridisch adviseur.

Mr. Bergers, die de laatste 10 jaar met name voor één middelgrote ICT-dienstverlener heeft gewerkt, stelt dat iedere combinatie van twee kennisgebieden verenigd in één persoon (in dit geval ICT- en juridische kennis) het verschil maakt tussen een zaak winnen of verliezen. Door zijn pragmatische en operationele kennis van met name de ICT-markt, heeft Bergers, zoals hij zelf zegt, aan een half woord genoeg. Dit resulteert in een snel, gedegen en pragmatisch advies i.p.v. een theoretisch advies dat ook nog eens lang op zich laat wachten.

De specialistische- en niche dienstverlening van BIC strekt zich uit over contractmanagement, bidmanagement/aanbestedingen, intellectueel eigendom, Service Level Agreements, Escrow, licenties, opens source etc. Kortom het gehele spectrum aan ICT-gerelateerde zaken.

Meer informatie over BIC: www.mrbergers.nl

Verstreken tijd: 18 jaar en 37 dagen
Bergers Inform.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo KnowBe4
Logo HeadFirst Group
Logo Deel
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103930 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17593 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRINFLUX PRINFLUX PR