www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (18 jaar en 32 dagen geleden)

Studie iProspect (onderdeel van Isobar, zusje van Checkit): Bijna de helft van de Search marketeers houdt geen rekening met offline kanalen

Nijmegen, 20 augustus 2008 – Search Engine Marketing bureau iProspect heeft afgelopen week haar meest recente studie gepresenteerd welke is uitgevoerd door Jupiter Research. Dit keer is de marketing integratie van online met offline onder de loep genomen. Een van de belangrijkste conclusies van dit onderzoek is dat 45% van de Search marketeers het nalaat Search activiteiten te integreren met offline media inspanningen. Ook blijkt er een gat te bestaan tussen de strategie die Search marketeers volgen en het gedrag wat zoekmachinegebruikers vertonen.

Hoewel het integreren van Search met offline kanalen alles behalve nieuw is, bewijst deze studie het tegendeel. Slechts 55% van de marketeers combineert haar online activiteiten met minimaal één offline kanaal. Het meestgebruikte offline marketinginstrument daarbij is direct mail. Deze resultaten zetten een ander iProspect onderzoek (www.iprospect.com/about/researchstudy_2007_offlinechannelinfluence.htm) uit augustus 2007, de invloed van offline communicatie op het online zoekgedrag, in een ander daglicht. Hier werd nog geconcludeerd dat 67% van de zoekopdrachten een direct resultaat zijn van offline kanalen. Hierbij is het adverteren via de televisie het meest invloedrijke offline kanaal wat aanzet tot zoekopdrachten (37%)

Robert Murray, President van iProspect over de resultaten: “Ondanks de duidelijke resultaten over de kracht van het integreren van Search met offline kanalen, is dat nog niet doorgedrongen tot de hedendaagse marketing strategieën. Door deze integratie niet te onderkennen, negeren Search marketeers de essentiële kanalen die voor zoekopdrachten in de zoekmachines zorgen. Er is dus een duidelijk gat tussen de Search marketing strategie en het gedrag van zoekmachinegebruikers.”

Deze studie laat ook zien dat wanneer Search marketeers digitale middelen (online persberichten, afbeeldingen, video’s etc.) inzetten, zij de voorkeur geven aan afbeeldingen (58%) boven online persberichten (32%) of video’s (20%). Dit terwijl uit eerder iProspect onderzoek (www.iprospect.com/about/researchstudy_2008_blendedsearchresults.htm) blijkt dat zoekmachinegebruikers eerder op nieuwsberichten (36%) klikken, dan op afbeeldingen (31%) of video’s (17%) wanneer deze allen worden getoond in de zoekmachine resultaten.

“Terwijl Search marketeers hun digitale content willen verbreden met video’s, persberichten en afbeeldingen om de concurrentie voor te blijven slagen ze er niet in om daadwerkelijk de link te leggen met de zoekmachinegebruiker” aldus Murray. “Nogmaals, er is een duidelijk gat tussen de Search marketing strategie en het gedrag van zoekmachinegebruikers. Om een maximaal resultaat te behalen zullen Search marketeers sterk rekening moeten gaan houden met het zoekmachinegedrag van haar gebruikers.”

Lees het hele onderzoek op: www.iprospect.com/about/researchstudy_2008_searchmarketingintegration.htm

Over iProspect
iProspect (www.iprospect.nl), opgericht in 1996, is wereldwijd toonaangevend op het gebied van Zoekmachine Marketing, zowel in Zoekmachine Optimalisatie als in Zoekmachine Adverteren. Het moederbedrijf in de Verenigde Staten is marktleider en wereldwijd werken er zo’n 300 mensen exclusief aan Search Engine Marketing. Hierdoor is een unieke positie op de markt verworven. iProspect opereert in Nederland samen met Search Engine Mediabureau Checkit (www.checkit.nl) als onafhankelijk opererende merken van Isobar. Isobar is de digitale tak van Aegis Media en heeft een leidende positie in de Nederlandse online advertising markt.

Noot voor de redactie:
Redacties mogen deze informatie gebruiken onder voorwaarde van vermelding: iProspect / Checkit (www.iprospect.nl, www.checkit.nl)
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Judith Nissen, Checkit / iProspect judith@checkit.nl of (024) 359 37 70.

Verstreken tijd: 18 jaar en 32 dagen

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo KnowBe4
Logo HeadFirst Group
Logo Deel
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103930 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17593 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euProgressCommunications.eu