ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (18 jaar en 47 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

BVO Training Center start met SCOM en komt vaker met pre time to market IT-trainingen

Nieuwegein, 2 juli 2008 - Het tempo waarin marktleiders als Microsoft, IBM en Oracle nieuwe softwarepakketten uitbrengen ligt hoog, de markt is continu in beweging. Rik Boelhouwer, algemeen directeur van BVO Training Center, merkt dat de vraag van IT-professionals om kennis te vergaren over de laatste softwaretoepassingen toeneemt. De IT-opleider kent de markt zo goed dat het bedrijf steeds eerder met nieuwe trainingen komt. De nieuwste training bij BVO Training Center is System Center Operations Manager 2007 (SCOM).

Het eerste SCOM-traject bij BVO Training Center is recent van start gegaan en binnenkort start al weer een volgend SCOM-traject. De training wordt in klassikale lesvorm gegeven, waarbij het in de praktijk toepassen van de leerstof centraal staat. SCOM is de opvolger van Microsoft Operations Manager 2005 en geeft overzicht van de toestand van de IT-omgeving. Het is een beheersysteem voor Windows-netwerken.

Dimitri Wessels, systeembeheerder bij Centraal Orgaan Asielzoekers (COA), volgde als één van de eersten het SCOM-traject bij BVO Training Center. Omdat Wessels verantwoordelijk wordt voor de implementatie en het beheren van SCOM binnen zijn organisatie volgde hij deze vijfdaagse klassikale cursus. Wessels heeft geleerd hoe hij SCOM management servers en ondersteunende roles kan installeren en managen. ‘Ik ken nu alle ins en outs van SCOM’, aldus Wessels. Lyrisch is Wessels over de manier van lesgeven en het kennisniveau van zijn leraar, bovendien spreekt de praktijkgerichtheid van de cursus hem aan. ‘Voor deze training kon ik alleen bij BVO Training Center terecht, zij zijn één van de weinigen in Nederland die het SCOM-traject aanbieden’, zegt Wessels.

Vaak biedt BVO Training Center trainingen van nieuwe softwareproducten nog voordat deze op de markt zijn. Het bedrijf kan dit doen doordat het partners heeft die het bedrijf op de hoogte houden van de jongste ontwikkelingen. Dankzij deze pre time to market benadering kunnen cursisten direct aan de slag met nieuwe softwareversies zodra ze beschikbaar zijn. IT-professionals zijn dus dankzij de IT-opleider voorbereid op de nieuwste ontwikkelingen.

Over BVO Training Center
BVO Training Center is een belangrijke IT-opleider voor automatiseringsspecialisten en IT-gebruikers. Het bedrijf verzorgt trainingen voor systeembeheer, programmering, internetontwerp en Microsoft-toepassingen, zowel in standaard- als in maatwerktrajecten. De in 1991 opgerichte onderneming baarde veel opzien met het trainingsprogramma Bootcamp, een cursusversneller die niet alleen veel tijdwinst oplevert, maar ook aanzienlijk lagere kosten. BVO is de grondlegger en pionier van dit leersysteem. Het bedrijf is inmiddels één van de grootste Microsoft Trainingsinstituten en maakt momenteel een sterke groei door. BVO Training Center is een Gold partner van Microsoft.

Meer informatie voor de pers:
BVO Training Center B.V.
Rik Boelhouwer
T: (030) 600 91 00
E: r.boelhouwer@bvo.nl

Lubbers & De Jong PR
Margreet Poolman
T: (020) 421 05 65
E: margreet@l-dj.nl

Verstreken tijd: 18 jaar en 47 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
Boertien Vergo.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR